Jak si představujete ideální místo k relaxaci? Ať už jakkoli, areál Bret Vám vaše požadavky určitě splní. Ať už se rozhodnete přijet v zimě do zasněžené krajiny, nebo na jaře na rozkvétající louky, vždy najdete mnoho variant, jak si pobyt na tomto místě užít. Tak na chvíli zapomeňte na ten uspěchaný svět kolem a přijeďte si odpočinout do areálu Bret.

Stále více lidí volí tento areál, a to nejen díky skvělým recenzím předchozích návštěvníků.
V každém počasí se najde nějaká možnost, jak zde strávit skvělý čas. Ať už jde o projížďku na kole, které si zde můžete půjčit, nebo o hraní tenisu na jednom z kurtů.

Pokud počasí není zrovna přívětivé, ani uvnitř se nudit nebudete. V klubu si můžete zahrát šipky nebo stolní fotbal. A když kopce zbělají sněhem, nasadíte si lyže a vyrazíte na sjezdovku. Ta nabízí jak ty pro naprosté začátečníky, tak i pro zkušenější lyžaře.

Ale rodiče s dětmi, nebo skupiny přátel nejsou jediní, kteří čím dál častěji volí tento areál. Nabízí se zde nespočet možností, jak toto místo využít.
Například sportovní soustředění. Díky fotbalovému hřišti, tenisovým kurtům a okolí areálu, které je obklopeno lesy a kopci, je to skvělé místo, kde se připravit na sezonu plnou pohybu. Zároveň si sportovci zregenerují svalstvo díky wellness procedurám či masážím.

Kromě sportovců si na své přijdou i děti. Okolí je ideální pro pořádání škol v přírodě či táborů. Děti se provětrají na čistém vzduchu, pokochají se přírodou a díky spolupráci s

městem Žacléř, nabízí areál návštěvu jejich muzea zcela zdarma.
Během roku jsou pořádány tábory s různou tématikou, kde se děti jak zabaví, tak se i mnohé naučí.
V zimě je zase k dispozici lyžařský camp, kde se děti učí lyžovat pod dohledem zkušených odborníků. Přičemž je zde i možnost půjčení vybavení jak k lyžování či k snowboardingu.

Vzhledem ke krásné přírodě obklopující celý areál, je toto místo také ideální pro konání svateb. Tento velký den si navždy zapamatujete nejen proto, že si řeknete své “ano”, ale také díky skvělé atmosféře a ochotnému personálu, který se postará o to, aby vše bylo perfektní. Díky velké restauraci se na svatební hostině rozhodně mačkat nebudete.

To, kde chcete být ubytování je také na Vás. Jsou tu varianty jak pro velké skupiny lidí, tak i pro páry, či rodiny s dětmi.

To vše a ještě mnohem víc nabízí areál Bret. Ale proč si o tom jen číst. Na stránkách www.bretcz.cz, si můžete rezervovat pobyt a vydat se na cestu.

Tereza Kulíková

Tip redakce: Kvalitní a prověřená dámská a pánská horská kola nakoupíte na bikero.cz.

Předchozí článekOriginální dárek k Vánocům
Další článekPánské kožené peněženky