Nejkrásnější a nejznámější hrad České republiky na dohled, krásné lomy, tajuplné jeskyně a desítky kilometrů stezek pro pěší i cyklisty, a to vše ještě ve znamení vysoké romantiky. Vezměte svou drahou polovičku na nezapomenutelnou dovolenou. Čeká vás vskutku nádherné místo a luxus, kam se jen podíváte.

Ubytování jen kousek od Karlštejna

Karlštejn je bezpochyby naším nejpopulárnějším hradem. Jeho majestátnost ročně přitáhne tisícovky turistů. Všichni mají jednu společnou touhu, při návštěvě je rozhodně alespoň na chvilku přepadne myšlenka, jaké by to asi bylo na hradě přespat. Jenže to možné není, ale ubytování blízko Karlštejna už ano, a to dokonce ve znamení skutečného luxusu, kterého byste se na studeném hradu určitě nedočkali. Své „komnaty“ nabízí Romantický Hotel Mlýn Karlštejn.

Tvoří ho celkem 21 pokojů s klimatizací, které hosty v ledasčem překvapí. Do pohádky přenese hosty určitě pokoj královny Elišky v jedinečném elegantním stylu se zámeckou dubovou podlahou. Pocit výjimečnosti a luxus zase ukáží pokoje The Best Room HER & HIS. Jejich součástí je volně stojící vana nebo dešťová sprcha.

Prostředí, kde si hosty hýčkají

Hotel Karlštejn má atmosféru už jen proto, že vznikl přestavbou starého mlýna, který u řeky Berounky stál téměř o 100 let dříve než samotný hrad. Bezprostřední okolí hotelu tvoří 2 500 m2 velký ostrov s romantickým altánkem, kde se často konají svatby. Hotel dokonce získal již třikrát prestižní ocenění Svatební místo roku. Další ozdobou je Grill restaurant s terasou, ze které se naskýtá nádherný výhled na jez Berounky. Během pobytu si také budete moci zajít to relaxační zóny, kterou tvoří finská sauna, whirlpool a fitness centrum.

Parádní aktivity v okolí

Dovolenou v oblíbeném kraji Karla IV. si užijete i na výletech. K oblíbeným cílům v okolí patří Koněpruské jeskyně (více o nich zde) a také lomy Amerika. Na recepci vám zprostředkují i nevšední aktivity, jako například focení se lvíčaty nebo tygříky, let balonem a jiné.

Předchozí článekDárky k promoci i k jiným výjimečným příležitostem
Další článekZdravý životní styl