Rádi byste si s Vaší drahou polovičkou užili velikonoční prodloužený víkend někde mimo domov? Nechejte se zlákat aktuální nabídkou Firmy na zážitky a prožijte víkend plný relaxace v komfortně zařízených hotelích. Vězte, že každý pár si zaslouží víkendový pobyt pro dvaa ne jinak je tomu určitě také u vás.

Wellness víkend pro dva jako stvořený pro restart Vašeho vztahu

Během wellness víkendu pro dva se můžete nechat hýčkat a rozmazlovat a přitom si užívat jeden druhého. Společně se ráno probudíte v posteli a naplánujete váš volný den. Na váš prodloužený víkend můžete do poslední chvíle naplánovat program nebo si užít tak zvaného nic nedělání a nechat vše na vaší náladě. Wellness víkendy dávají také skvělou příležitost ke společným rozhovorům a odpočinku od každodenních starostí. Páry, které jsou rády v pohybu také o víkendu, by si neměly nechat ujít příležitost ke sportovně relaxačnímu wellness pobytu pro dva na Šumavě. Oblíbený je také golfový balíček s ubytováním v Heřmanicích v Podještědí. Z ubytování budete mít neopakovatelný výhled na osmnácti jamkové hřiště, které je obklopené nádhernou přírodou Lužických hor. Areál Vám nabídne také jiné volnočasové aktivity a mimo jiné také odpočinek v sauně nebo při masáži.

Vyberte si místo pro relaxaci také v sekci romantické pobyty od Firmy na zážitky

Příjemné chvíle strávíte také během romantického pobytu pro dva. Mnohé romantické pobyty poskytují pestrou nabídku nejen na wellness zážitky, ale také na netradiční gastronomické zážitky. Romantický zážitek podle vlastního gusta si můžete zvolit zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/. Stejně tak je tomu například v hotelu Kašperk, který se stal gurmánským srdcem Šumavy. Naopak pokud rádi od stresu utíkáte do klidné přírody, jistě vás nezklame romantická noc v korunách stromů.

Předchozí článekKam na kurz plavání kojenců Praha?
Další článekSeznamte se s cizincem ještě před odletem na stáž do zahraničí