V Praze je pro našince draze. Když potřebujete ubytování na pár dní, měsíc a třeba i na rok a nechcete všechny peníze nasypat do pronájmu, stojí před vámi nelehký úkol. S výběrem se ale budete trápit jen tehdy, když se opomenete podívat na nabídku jednoho multifunkčního zařízení. Udělali jsme vám malý průzkum a podle nás vychází na jedničku. Posuďte sami…

Několik kategorií – vždy pohodlně

Levné ubytování v několika různých kategoriích pokojů a vždy za atraktivně nízkou cenu nabízí v Praze multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Stala se oblíbeným místem, kde se rádi ubytovávají turisté, manažeři, kteří potřebují nocleh na několik dní, lidé, kteří míří do hlavního města za sezónní prací i ti, kdo hledají výhodný pronájem na minimálně jeden rok.

Rezidence Topolová nabízí hned několik kategorií pokojů. Pro nenáročné turisty a třeba i dělníky jsou k dispozici hostelové pokoje. O něco komfortnější jsou pokoje typu penzion Praha. Oba druhy jsou řešeny buňkovým systémem – tj. dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. Když chcete mít více prostoru, absolutní soukromí a potrpíte si na pohodlí, nejvíce se vám bude líbit apartmán. V Rezidenci je jich hned několik, každý z nich má dokonce svojí kuchyňku.

i prodej designových bytů

Rezidence stojí v oblíbené městské části Praha 10, která je oblíbená především u rodin s dětmi a mladých lidí. Boduje také dobrou dostupností do centra i blízkostí přírody. Zájem o pronájem bytu Praha 10 je značný a Rezidence nabízí cenovou pecku. Pronájem garsoniéry stojí jen 13 000 Kč, včetně poplatků.

V nabídce má i atypické zrekonstruované byty infinity design k prodeji, jejich cena je hluboko pod pražským standardem. V případě zájmu jednejte rychle. Nezapomeňte si zjistit, jaké možnosti hypotéky máte. Základní představu vám pomůže udělat hypoteční kalkulačka, vždy je lepší si porovnat více nabídek.

Předchozí článekElektronická cigareta a e-liquidy
Další článekNespoléhejte se v cizině na štěstí, sjednejte si cestovní pojištění