Jestliže zařizujete svou zahradu, je potřeba myslet i na relaxaci. K té málokomu stačí pouze terasa s posezením. Dnes je běžná i instalace bazénu či vířivky, ve které se rovněž příjemně osvěžíte a ještě navíc uvolníte své tělo a mysl. Zatímco bazén lze komfortně používat pouze během letních měsíců, tak vířivku určitě využijete od jara až do podzimu, protože si vodu v ní pohodlně ohřejete na požadovanou teplotu. Za nás určitě doporučujeme moderní nafukovací vířivky MSpa, které splní i vaše nejnáročnější požadavky. Jejich nabídka je velmi pestrá a z prvotřídně zhotovených modelů si tak bez problémů vybere úplně každý.

Kvalitní nafukovací vířivka s dlouhou životností

Vířivka MSpa se rozhodně má čím pochlubit. Za zmínku stojí například model BLISS, který je navržený až pro 4 osoby. Vířivku tak můžete komfortně používat s celou svou rodinou nebo i s přáteli. Tato nafukovací vířivka disponuje celkem 125 vzduchovými a 6 hydromasážními tryskami, jejichž intenzitu si sami komfortně nastavíte. Samozřejmostí je i zabudovaný ohřev nebo jednoduchá a rychlá instalace. Vířivka se chlubí také LCD dotykovým displejem pro snadné ovládání nebo integrovaným generátorem ozonu. Má objem až 930 litrů. Pokud si ji srovnáte například s obyčejnou vanou, tak vám musí být jasné, jak velký komfort přináší.

Vířivka nafukovací je praktická a moderní

Mobilní vířivka nafukovací tak předčí vaše očekávání. Konkrétně si můžete vybrat u prodejce Hanscraft, který se mimo jiné specializuje i na sauny, finské sauny a další možnosti relaxace. V jeho showroomech v Čestlicích u Prahy a v Liberci tak naleznete desítky kvalitních produktů, které vám ochotný personál rád představí a pomůže vám s výběrem pro vás ideálního modelu. Vířivku pak stačí umístit na pevný povrch a napustit ji vodou. Jestliže nemáte v zahradě dostatek místa, je možné ji umístit i kamkoliv do interiéru. Skvěle bude vaše nová vířivka vypadat například v zasklené zimní zahradě, kterou promění v relaxační oázu.

Předchozí článekBalet Don Quijote v premiérové choreografii Michala Štípy
Další článekDárky k promoci i k jiným výjimečným příležitostem