Hledáte víno, které byste mohli darovat jako dárek? Španělským vínem Old Porter můžete mile potěšit každého, kdo si rád pochutná na kvalitním alkoholu.

Pochutnejte si na kvalitním víně Old Porter

Víno Old Porter pochází ze španělské oblasti Montilla – Moriles a je vyráběno z odrůdy Pedro Ximénez. Tato vinařská oblast proslula výbornými sladkými víny a jedním z nich je právě zmiňované víno Old Porter. Bohatý sortiment zboží si můžete prohlédnout na katalog.bmcbrno.cz/spanelska-cervena-vina/, kde najdete hned několik druhů vín Old Porter. Všechny lze podávat jako aperitiv i jako digestiv. Slovo aperitiv se do francouzštiny překládá jako apéritif a znamená „otvírající“. To ve vinařské terminologii znamená, že se tento alkoholický nápoj podává před začátkem konzumace jídla. A to nejlépe patnáct až dvacet minut předem. O aperitivu je známo, že zpříjemňuje čekání na pokrm a vyvolává u konzumentů větší chuť na jídlo. Opakem aperitivu je digestiv, která se popíjí na závěr. Podporuje totiž trávení.

Při konzumaci paštik či plísňových sýrů nezapomeňte na červené víno Old Porter

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno můžete koupit růžové, červené a bílé víno Old Porter. Všechny Vás zaujmou svou nasládlou vůní a zářivou barvou. Vína obsahují třináct procent alkoholu a skvěle se hodí k jakýmkoliv slavnostnějším událostem. Červené víno Old Porter Rich Sweet Wine se doporučuje podávat ke konzumaci dezertů, paštik i plísňových sýrů. Pokud máte raději bílé víno, pak rozhodně ochutnejte Old Porter White Sweet Wine.


Old Porter, ale i další vína naleznete na webu Super víno.

Předchozí článekLéto plné španělských delikates
Další článekSýrové hody v pekařství PAUL