V kuchyních soukromých osob i firem je citronová šťáva nedílnou součástí mnoha pokrmů. Používá se k přípravě alkoholických i nealkoholických nápojů, přidáváme ji do jídel při vaření, pečení, ale také k dochucení čerstvých salátů. Pokud hledáte kvalitní a vyzkoušenou 100 % citronovou šťávu, vyzkoušejte tu, kterou na náš trh přináší společnost BMC Brno s.r.o. Najdete ji na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1l.html.

100 % Solimón citronová šťáva ze Španělska

Společnost BMC Brno s.r.o. přiváží potraviny ze Španělska od roku 1996. Dnes už dováží potraviny i z jiných zemí, ale u Španělska začínala. Tato země byla první, v níž si vybudovala síť kvalitních dodavatelů všemožných druhů potravin od vína, přes olivy po mořské plody.

Pokud si budete ctít vybrat v jejich prodejně a nakoupit si zboží, které si sami vyberete, můžete ji navštívit v Brně na adrese Jugoslávská 9, kde se dostanete pohodlně automobilem i MHD. Zastávka má stejné jméno, jako ulice, tedy Jugoslávská.

100 % citronová šťáva 1 l je vyrobena z 3,6 kg čerstvých citronů na 1 l této šťávy. Proto tak, jako originální citron, slouží ke každodennímu použití, ale také k přípravě limonád, koktejlů, míchaných nápojů, sladkostí atd. Tuto 100 % citronovou šťávu ze Španělska můžete díky BMC Brno s.r.o. koupit v balení po 1 l, ale také v balení 3 l nebo půllitrovém.

Nakupte si i další španělské potraviny

BMC Brno s.r.o. nabízí svým zákazníkům z řad restaurací, obchodů, vinoték, výrobců potravin, jídelen, reklamních agentur atd., také alkohol, víno, delikatesy, maso, olivové oleje, sterilovanou zeleninu a ovoce, sladkosti, mandel, koření, rybí konzervy, vinné octy, výběrové džemy a marmelády nebo třeba picos či paštiky.

Podívejte se na webové stránky bmcbrno.cz a vyberte si 100 % citronovou šťávu i další kvalitní španělské potraviny, pro vaše potřeby.

Předchozí článekNajděte si praktického lékaře, s nímž budete plně spokojeni
Další článekOstrava neznamená jenom pracovní stroje a těžbu. Práci tady najdou i ekonomické a humanitní obory