Ráda byste si splnila během jara jedno z novoročních předsevzetí a začala pracovat na své postavě tak, abyste se nemusela stydět v létě svléct do plavek?

Dostaňte se do fyzické pohody díky jumpingu

Díky pravidelným lekcím jumpingu Praha se Vám může během jara podařit dostat se do kondice a získat tak i postavu, kterou Vám budou kamarádky jen tiše závidět. Samozřejmě k tomu můžete přidat Vaše pravidelné cvičení doma. Říká se však, že cvičení ve více lidech lépe motivuje, proto rozhodně nezatracujte ani tuto možnost. Jumping představuje velmi zábavné cvičení. Používají se k němu zpravidla trampolínky o rozměrech 122 cm. Na rozdíl od aerobicu si zde nemusíte pamatovat složité choreografie ani se obávat, že Vás dav nadšených cvičenců smete, když zrovna nestíháte nastavenému tempu. Jumping se skládá z kombinace rychlých a pomalých poskoků se silovými prvky a rychlých sprintů. Cvičení je založeno na efektivním spalování tuků a posilování celého těla. Zapomínáno není ani na posilování jednotlivých partií. Značná část lekcí je věnována také balančnímu cvičení.

Přijďte na jumping do Rehazone

Jumping si může vyzkoušet každý, kdo má rád pohyb. Zacvičit si jumping můžete přijít do rehabilitačního centra Rehazone, které se specializuje také na zdravotní masáže a různé fyzioterapeutické služby. Kdy probíhají lekce v tomto rehabilitačním centru, si můžete zjistit zde www.rehazone.cz. Lekce zvládne úplně každý. Pokud chcete skutečně zhubnout, zpevnit postavu a zlepšit fyzickou kondici, pak jumping je skutečně ideální cestou, jak toho dosáhnout. Díky jumpingu se můžete zbavit také stresu.

Předchozí článekZnačkové spodní prádlo je pro každého!
Další článekKam na kurz plavání kojenců Praha?