Každý z nás ví, že pohyb přispívá nejen k lepší fyzické kondici, ale i k lepšímu psychickému zdraví. Skutečnost, že až pětina čechů trpí syndromem vyhoření, je alarmující. Právě kvůli tomu, aby dál tento počet nenarůstal, vzniká nový projekt Gymbee. Ten si dal za úkol pomáhat lidem s cestou za jejich zdravějším já.

Noční návštěvy ledničky, přejídání se a místo aktivně stráveného času, sezení u televize s balíčkem brambůrků. Když už se člověk rozhodne něco dělat, stydí se cvičit v posilovnách a na dalších veřejných místech. To má opět za následek výčitky svědomí a vše začíná nanovo. Pokud jste se alespoň v jednom bodě našli, nebo jen chcete zlepšit svoji fyzickou nebo mentální kondici, je pro vás platforma Gymbee to pravé ořechové. Na stránkách www.gymbee.cz, je nepřeberné množství videí a audiovizuálních nahrávek, ve kterých naleznete cvičení nejen pro lepší postavu, ale i pro duševní zdraví. Nechybí ani fyzioterapická cvičení, automasážní lekce, meditace, lekce sebeobrany nebo techniky pro zlepšení kvality spánku.

Navíc při pravidelném pohybu se snižuje riziko předčasného úmrtí až o 35%. Při pravidelném cvičení 150 minut týdně tak můžete předejít mnoha zdravotním problémům. Za pouhých 200 korun měsíčně, můžete sledovat veškerá videa, ve kterých učinkují experti a mistři ve svém oboru. Je to skutečně malá cena za to, že výrazně pomůžete svému zdraví.

Tak se rozhoupejte, přestaňte to odkládat a jděte do toho.

Více informací naleznete na stránkách www.gymbee.cz

Předchozí článekStravování v Amazonu mě příjemně překvapilo, říká nutriční terapeutka
Další článekVyhlídkové lety od Firmy na zážitky