Mezi námi je spousta pacientů trpícími diabetologickým onemocněním. Přitom se nejedná vůbec jen o osoby ve vyšším věku, jak by se mohli někteří domnívat. Diabetologickou ordinaci nezřídka potřebují i mladí lidé nebo dokonce malé děti. Jestliže potřebujete, aby vám pomohla erudované diabetologická ambulance, s důvěrou se obraťte na MUDr. Evu Fenclovou, jejíž ordinaci najdete na adrese Slatinská 3050/2 v Brně – Židenicích.

Péče o pacienty na špičkové úrovni

Můžete se spolehnout na to, že o vás bude náležitě postaráno od samotného vstupního vyšetření, přes nabídnutí a aplikování ideální léčby spojenou s poradenstvím, až po případné předoperační vyšetření. Interna je spojená nejen s předoperačním vyšetřením, ale také s vyšetřením před lázeňskou léčbou nebo s vyšetřením a diagnostikováním vnitřních chorob.

V rámci diabetologie vám paní doktorka provede kompletní vyšetření a diagnostiku a nasadí adekvátní léčbu. Samozřejmostí je poradenství, které je pro většinu pacientů velmi důležité.

Objednejte se na dobu, která vám vyhovuje

Interní lékař MUDr. Fenclová nabízí ideální termín pro objednání většině svých pacientů. Ordinační hodiny jsou od pondělí do středy v době od 7:00 do 15:00 hodin, ve čtvrtek od 7:00 do 16:30 hod a v pátek od 7:00 do 14:00 hodin. I když jste pracovně vytížení a dopoledne si nemůžete dovolit aktuálně v zaměstnání chybět, svůj zdravotní stav můžete řešit v odpoledních hodinách.

K paní doktorce se můžete objednat na tel. číslech 548 531 882, 732 556 926 nebo e-mailem na 1fenclova@seznam.cz. Podívat se můžete i na webové stránky paní doktorky, které najdete na interniadiabetologickaordinace.cz.

Neotálejte a objednejte se co nejdříve. Vaše zdraví je stěžejní pro váš plně spokojený život. S její péčí i přístupem budete zaručeně spokojeni.

Předchozí článekSladkou chuť si nemusíte zcela zakazovat. Volte ale třeba čokolády bez bílého cukru
Další článekNový král fotomobilů: vivo X80 Lite