Stále nevíte, kam letos vyrazíte na letní dovolenou? Nenechejte se dlouho přemlouvat a rezervujte si nyní na začátku července týdenní pobyt v malebném prostředí Moravského krasu. Komfortní ubytování, ať už pro Vaši týdenní dovolenou, nebo prodloužený víkend nabízí hotel Blansko.

Užijte si letní dovolenou v Blansku

Ubytování Blansko a okolí disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Je tedy velká pravděpodobnost, že právě Vy zde naleznete útulné prostředí pro Vaši relaxaci. Součástí hotelu je i restaurace, kde si můžete pochutnat na lahodném jídle. Kontaktní údaje na ubytování najdete zde www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha. Z ubytovacího zařízení budete mít skvělý výchozí bod pro Vaše toulky po okolí Moravského krasu. Na své si zde přijdou vášniví sportovci i lidé, kteří se chtějí dozvědět něco o této oblasti jižní Moravy. Sportovní vyžití zajistí také nedaleký areál s šesti drahami kuželek či sportovní hala na squash. V parných letních dnech se můžete přijít svlažit do místní přehrady nebo zatopeného lomu. Oblíbený je rovněž nový aquapark. ¨

Kam na výlet při pobytu v hotelu Blansko?

Město Blansko zve především k návštěvě místní krasové oblasti, která se může pochlubit nespočtem jeskyní, propastí i skal. Romantickou atmosféru zažijete při prohlídce Punkevní jeskyně, kde můžete na člunech plout po podzemní říčce Punkvě. Při prohlídce se dostanete až na dno propasti Macocha. Pěknou krápníkovou výzdobu shlédnete také v Kateřinské jeskyně a jeskyni Balcarka. Ve Sloupsko-šošůvské jeskyni si prohlédnete archeologické naleziště. Zajímavé turistické cíle nabízí také další místa v okolí Moravského krasu. Doporučujeme navštívit město Kunštát s hrnčířskou a keramickou tradicí i přírodní galerii v Rudce. Za kovboji a indiány se můžete s dětmi vypravit do Westernového městečka v Boskovicích.

Předchozí článekNové letní menu v pekařství PAUL
Další článekPlánujete grilování? Vše potřebné si můžete půjčit