Někteří lidé na výletech raději relaxují, jiní dávají přednost aktivní náplni zájezdu. Dokonce i do Prahy se již podnikají zážitkové zájezdy s programem. Některé z nich můžete podniknout samostatně, jiné jsou vhodné pro partu dobrých přátel a další patří zase mezi rodinné zájezdy, kde je připravený program také pro děti. Každý si pak přijde na své a na společný pobyt v Praze budou všichni vzpomínat.

Troufnete si na adrenalinové aktivity?

Pro ty odvážnější existuje celá řada adrenalinových zážitků, kam se řadí například vyhlídkové lety, seskoky padákem nebo rychlostní jízdy v luxusních vozech, které si nejspíš sami jen tak nepořídíte. Můžete zblízka poznat vojenskou techniku a dokonce se v ní i svézt. S přáteli uspořádáte paintballový souboj a na závěr dne se společně pobavíte v některém ze simulátorů, kam patří i simulace surfingu, potápění či řízení ponorky. Mezi velmi oblíbené aktivity posledních dob patří únikové hry, které se soustředí do vnitřních prostor, ale mnohé z nich se již podnikají i venku v ulicích Prahy.

Jak vyplnit rodinné odpoledne?

Právě tyto únikové hry je možné navštívit i s rodinou. Pro rodinná odpoledne však stejně dobře poslouží i návštěva v zoo nebo botanická zahrada plná vzácných druhů rostlin a exotických motýlů. Děti budou jistě takové výlety bavit spíš, než výprava za historickými památkami, ale i ty jde skloubit s návštěvou muzea hraček nebo vojenské techniky. Jak sami vidíte, zážitků nabízí hlavní město spoustu. Podívejte se ještě na tyto tipy.

Po náročném dni pak můžete navštívit vyhlášený hotel v Praze a zajistit si ubytování v blízkosti centra za velmi rozumné peníze.

Luxusní hotel s levným ubytováním není jen vroucné přání

Většina pražských hotelů se zaměřuje buď na luxusní prostředí s maximem technologií a nadstandardními službami. Jedná se většinou o ubytování v centru Prahy. Ty na okraji jsou pro mnohé příliš daleko a zároveň neposkytují potřebný komfort, který je po náročném dni plném aktivit potřebný. V hotelu Belvedere můžete dokonce uspořádat konferenci v případě pracovní cesty a spojit příjemné s užitečným. K dispozici vám bude místnost či sál s plně vybaveným technologickým prostředím, které vám usnadní přednášku či proslov. Vždy se snažte před návštěvou Prahy zajistit své ubytování včas. Ty nejlepší hotely totiž mohou být často plně obsazené.