Někteří lidé na výletech raději relaxují, jiní dávají přednost aktivní náplni zájezdu. Dokonce i do Prahy se již podnikají zážitkové zájezdy s programem. Některé z nich můžete podniknout samostatně, jiné jsou vhodné pro partu dobrých přátel a další patří zase mezi rodinné zájezdy, kde je připravený program také pro děti. Každý si pak přijde na své a na společný pobyt v Praze budou všichni vzpomínat.

Troufnete si na adrenalinové aktivity?

Pro ty odvážnější existuje celá řada adrenalinových zážitků, kam se řadí například vyhlídkové lety, seskoky padákem nebo rychlostní jízdy v luxusních vozech, které si nejspíš sami jen tak nepořídíte. Můžete zblízka poznat vojenskou techniku a dokonce se v ní i svézt. S přáteli uspořádáte paintballový souboj a na závěr dne se společně pobavíte v některém ze simulátorů, kam patří i simulace surfingu, potápění či řízení ponorky. Mezi velmi oblíbené aktivity posledních dob patří únikové hry, které se soustředí do vnitřních prostor, ale mnohé z nich se již podnikají i venku v ulicích Prahy.

Jak vyplnit rodinné odpoledne?

Právě tyto únikové hry je možné navštívit i s rodinou. Pro rodinná odpoledne však stejně dobře poslouží i návštěva v zoo nebo botanická zahrada plná vzácných druhů rostlin a exotických motýlů. Děti budou jistě takové výlety bavit spíš, než výprava za historickými památkami, ale i ty jde skloubit s návštěvou muzea hraček nebo vojenské techniky. Jak sami vidíte, zážitků nabízí hlavní město spoustu. Podívejte se ještě na tyto tipy.

Po náročném dni pak můžete navštívit vyhlášený hotel v Praze a zajistit si ubytování v blízkosti centra za velmi rozumné peníze.

Luxusní hotel s levným ubytováním není jen vroucné přání

Většina pražských hotelů se zaměřuje buď na luxusní prostředí s maximem technologií a nadstandardními službami. Jedná se většinou o ubytování v centru Prahy. Ty na okraji jsou pro mnohé příliš daleko a zároveň neposkytují potřebný komfort, který je po náročném dni plném aktivit potřebný. V hotelu Belvedere můžete dokonce uspořádat konferenci v případě pracovní cesty a spojit příjemné s užitečným. K dispozici vám bude místnost či sál s plně vybaveným technologickým prostředím, které vám usnadní přednášku či proslov. Vždy se snažte před návštěvou Prahy zajistit své ubytování včas. Ty nejlepší hotely totiž mohou být často plně obsazené.

Předchozí článekSportovní zážitky plné vzrušení
Další článekJeště je čas: osvojte si tyto 3 tipy a vaše postava bude v plavkách krásnější!