Nejen při změně povolání, ale i při výkonu stávajícího zaměstnání, můžeme potřebovat rozšířit své vzdělání o nějaký kurz. Kupříkladu v sociálních službách, v nichž je nutné dovzdělávat se téměř v pravidelných intervalech, případně si doplňovat vzdělání.

U nás nabízí nejrůznější kurzy kvalitní vzdělávací agentura SEDUCA-CZE s.r.o. z Dolní Rožínky s kanceláří v Žďáru nad Sázavou, kde se můžete zastavit osobně kdykoli ve všední dny od 7 do 15 hodin nebo dle domluvy i jindy. Přesnou adresu najdete na https://www.seduca.cz/kontakt.

Přejete si pracovat v sociálních službách?

Seduca nabízí rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (rekvalifikační). Jde o akreditaci MPSV, jeho cena je 7 300 Kč za jednoho účastníka a v některých případech jej lze uhradit prostřednictvím ÚP. Absolvovat ho můžete online, přičemž v každém měsíci máte několik příležitostí, takže si vybere každý. Nejbližší je vám k dispozici 15., 22. nebo 28. 7. 2022. I když jej budete chtít absolvovat osobně, je to možné. Probíhá po celé ČR ve 30 městech. Např. v Hradci Králové, Jihlavě, Brně, Jičíně, Jeseníku, Havlíčkově Brodě…

Obsah tohoto rekvalifikačního kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon.

Cenu kurzu si můžete rozdělit do několika plateb, což je pro mnohé velmi příjemné.

Co je obsahem kurzu pro pracovníky v sociálních službách?

Během kurzu se dozvíte mnohé. Řeč bude o standardech kvality sociálních služeb, základech komunikace, rozvoji komunikačních dovedností, asertivní komunikaci, úvodu do psychologie, psychopatologie i somatologie, o základech ochrany zdraví, o etice výkonu činnosti pracovníka v sociálních službách…

Abyste mohli kurz absolvovat, je potřeba, aby vám bylo 18 let, měli jste ukončeno základní vzdělání, byli bezúhonní a zdravotně způsobilí.

Více informací najdete na seduca.cz.

Předchozí článekNebojte se bláta nic. Každé dobrodružství může skončit čistě!
Další článekZnáte tyto stylové hračky, s kterými můžete podporovat rozvoj dětí a jejich schopností?