Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám pro někoho z Vašich blízkých nebo byste jen tak podnikli ve volném čase něco netradičního? Nechejte se inspirovat bohatou nabídkou na ty nejkrásnější dárky a zážitky od společnosti Allegria.

Dech beroucí zážitkové lety

Zážitkové lety od společnosti Firma na zážitky přinesou dech beroucí zážitky a nezapomenutelné vzpomínky. Sobě i Vaším blízkým můžete darovat neopakovatelné letecké zážitky. Ačkoliv letecká doprava získává na čím dál větší oblibě, stále se mezi námi najdou takoví, pro které budou letecké zážitky od společnosti Allegria jejich prvním letem v životě. Záleží pouze na Vás, zda upřednostníte letecké zážitky z letu ve vrtulníku Mi 8 nebo v letounu C172 před letem Cessnou. Na jedinečné zážitky se můžete těšit také během paraglidingu. Také let větroněm, pilotování motorového rogala nebo vzduchoplavba patří k neodolatelným vyhlídkovým letům, které by neměly jen tak uniknout Vaší pozornosti.

Čas na romantiku během letu balónem

Romantické chvíle ve dvou můžete Vy nebo Vaši blízcí prožít během letu balónem. Jen díky letu balónem okusíte na vlastní kůži, jaké to je dotýkat se téměř hvězd na obloze. Vznesete se do výšky několika set metrů nad mořem a zažijete skutečný pocit svobody. Konečně pocítíte, jaké to je, cítit se volný jako pták. Z ptačí perspektivy uvidíte svět před sebou a najednou Vám budou připadat všechny starosti naprosto malicherné. Odpoutáte se od každodenních starostí a zažijete pocit nefalšované svobody a nezávislosti. Délka letu činí jednu hodinu a jde o hodinu plnou adrenalinu. Lety je možné uskutečnit na základě dobrých povětrnostních podmínek kdykoliv od března do října.

Předchozí článekS Gymbee ke zdravějšímu já
Další článekPřipravte si zdravou svačinku. Snadno a rychle