Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám nebo chcete odměnit zaměstnance za dobře odvedenou práci? Ať už hledáte dárek z jakýchkoliv důvodů, díky Firmě na zážitky již nemusíte déle marně trávit dlouhé hodiny v obchodních centrech hledáním vhodného dárku.

Pohodový nákup na Alze

Firma na zážitky nyní nově nabízí možnost koupě VIP voucherů, které lze uplatnit při nákupu v různých obchodních řetězcích. Firma na zážitky má mnohaletou zkušenost se zprostředkováváním nejbáječnějších zážitků z oblasti rekreace, welness, gastronomie, adrenalinu i péče o vlastní tělo. V nabídkovém katalogu najdete přibližně tisíc zážitků ze všech krajů České republiky. Dech beroucí zážitky si můžete odnést také z nakupování, během něhož upotřebíte VIP vouchery. Také nákup potravin v některé z prodejen Globus pro Vás bude zábavou, stačí použít tento VIP voucher www.vipvoucher.cz/znacka/globus-cr-k-s/. Darovat můžete také například dárkový poukaz Alza. Dárkový poukaz můžete darovat ve finanční hodnotě 1000 nebo 400 Kč. Společnost Alza představuje největší obchod s počítači a elektronikou. Díky voucheru si bude moci obdarovaná osoba přispět na novou televizi, pračku nebo třeba notebook. Zákazník může voucher uplatnit při nákupu jakéhokoliv zboží v e-shopu společnosti Alza.

Nákup prostřednictvím Mall karty

Prostřednictvím Firmy na zážitky můžete výhodně nakupovat také v největší internetové nákupní galerii v České republice. Společnost Mall je předním prodejcem bílého zboží, elektroniky, počítačů i mobilů. Díky Mall kartě nakoupíte zboží z oblasti sportu, hobby a chovatelských potřeb. Kdo hledá za dobrou cenu hračky pro své děti, neměl by vynechat nákup v tomto e-shopu. VIP vouchery od firmy Mall lze nabít v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč.

Předchozí článekCo Čech, to světoobčan! Jak zvládnout angličtinu hravou formou?
Další článekJe libo libovou svačinku?