Plánujete firemní akci, na níž se sejdou všichni Vaši zaměstnanci? Teambuildingová setkání můžete učinit originálnější zážitky od společnosti Allegria.

Kdo je to společnost Allegria?

Možná jste již někdy slyšeli o tom, že Firma na zážitky je předním zprostředkovatelem nejúžasnějších volnočasových aktivit v České republice. Na jejím webovém portále najdete tipy na wellness, adrenalinové, gurmánské i pobytové zážitky. Díky tipům na zážitky od této společnosti můžete tajné sny sobě i svým nejbližším. Společně tak můžete prožít příjemně strávený čas a odnést si nezapomenutelné zážitky. Nově se společnost Allegria specializuje také na zážitky pro firmy. Objevíte zde www.zazitky-pro-firmy.cz tak nejen tipy na firemní akce, ale také motivační programy, díky nimž můžete zvýšit efektivitu práce Vašich zaměstnanců nebo jimi poděkovat za dobře odvedenou práci. Víceúčelové vouchery lze využít jako dárkové poukázky na desítky velkých detailových značek.

Originální setkání se zaměstnanci

Firma na zážitky může doporučit více než tři sta vyzkoušených a dlouhodobých dodavatelů zážitků. Nápomocnou ruku Firmy na zážitky můžete využít nejen při příležitosti plánování setkání se zaměstnanci, ale také s klienty nebo obchodními partnery. Outdoorové akce jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí poznat své zaměstnance blíže nejen po profesní stránce. Společně tak můžete vyzkoušet aktivity, u nichž se rozhodně nudit nebudete. Více než lákavě zní například závod v nejrychlejších supersportech světa nebo terénní cross country v amerických vozech značky Hummer. Pracovní nástěnku tak vybavíte nejen pracovními záležitostmi, ale také nespočtem fotografií se společnými zážitky.

Předchozí článekNevinné dubnové seznámení
Další článekPřemýšlíte nad zastíněním střešních oken? Plisé žaluzie jsou skvělou volbou!