Jste mladí, máte život před sebou a toužíte založit rodinu? Máte velké plány do budoucna a jediné, co vám chybí ke štěstí, je zázemí domova? Potloukáte se po podnájmech, už vás to nebaví a finančně vyčerpává? Máme pro vás řešení. Vyberte si jeden z bytů na Vackově a začleňte se mezi „TOP TEN“, kteří mají v životě jasno a jsou si za svým cílem.

Vackov, po své úspěšné výstavbě v minulých letech, nabízí další atraktivní byty na Praze 3. Nové majitele hledá dalších 165 bytů podél ulice Malešická. Kdysi nezajímavá lokalita průmyslového rázu dnes zažívá obrovskou renesanci a oslovuje převážně mladé. Důvodů je hned několik: do centra je dobré logistické spojení, území má skvělou občanskou vybavenost a v okolí je dostatek odpočinkových a relaxačních míst, které jsou baby friendly, tudíž vám poskytnou skvělý domov pro mnoho let a dobře se zde budou cítit celé generace.

Kde sehnat volný byt?

Vybrat z volných bytů můžete ještě dnes. Stačí mít chvíli času a k tomu připojení k internetu. Světe div se, ale už žádné zdržování osobními prohlídkami. Stačí si naklikat požadovanou website a můžete si prohlížet nejen okolí, samotné rozložení domu, ale i jednotlivé plány bytů. Rozhodnout se, kde budete bydlet, můžete během minuty anebo můžete ke své vizi nahlížet opakovaně a nechat si vše projít hlavou několik dní.

Vybírat můžete z bytů o velikosti 1+kk až 5+kk. Jednopokojové byty mají rozměry od 31 m2, pětipokojový byt se pyšní plochou 114,90 m2. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem. Obyvatelé staré žižkovské zástavby by se nestačili divit, jak si dneska noví Žižkované žijí.

Kolik za něj zaplatíte?

Jednopokojový byt lze pořídit od 4,9 milionu korun, za dvoupokojový byt si připlatíte zhruba 2 miliony a standardní třípokoják vás vyjde na cenu od 9,4 milionu. Na všechny byty lze využít zvýhodněné financování pomocí hypotéky od Hyposervis Consulting.

Kupní cena je hrazena dle splátkového kalendáře ve třech základních splátkách odpovídajících jednotlivým milníkům projektu:

  • 20% z ceny po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (vlastní zdroje)
  • 70% z ceny po podání Žádosti o kolaudaci bytového domu (vlastní zdroje/hypotéka)
  • 10% z ceny po podpisu Kupní smlouvy (vlastní zdroje/hypotéka)
Předchozí článekNový král fotomobilů: vivo X80 Lite
Další článekNajděte si praktického lékaře, s nímž budete plně spokojeni