Milovníci módy mají jasno. Nedají dopustit na značkové spodní prádlo a při pomyšlení na sortiment z tržnice či diskontu jim naskakuje husí kůže. Je takový postoj opodstatněný, nebo jde o pózu a ukázku povrchnosti? To musíte posoudit sami, ale pravděpodobně dojdete k závěru, že kvalitní spodní prádlo je na úplně jiné úrovni.

O značku tady nejde. Spodní prádlo zůstává skryto pod outfitem, tak proč brand řešit? Důvod je prostý – loga renomovaných výrobců garantují špičkovou kvalitu, které se vám u „noname prádla“ nedostane.

Ve spodním prádle by se měl člověk cítit pohodlně. A co vy, hovořili byste o svých slipech, trenýrkách či boxerkách jen v superlativech? Pokud je nosíte jen z důvodu, že nechcete chodit na ostro, pak je někde chyba. Respektive děláte chybu v tom, že podceňujete význam kvality.

Pocit při nošení značkového spodního prádla je jen těžko popsatelný. Nic netlačí ani neřeže. Materiál je na dotek příjemný a při pohledu na propracovaný design zaplesá srdce každého estéta.

Pánové však mají ještě jeden pádný důvod, proč se při výběru spodního prádla zaměřit na známé brandy. Ženy si na kvalitní prádlo potrpí a muži s vytříbeným vkusem u nich mají malé plus.

Ale po kterých značkách sáhnout? Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na Calvin Klein trenýrky, Minimalistický design, perfektní střih a komfortní materiály vám dají jasně najevo, proč jde o jednu z nejprodávanějších značek na světě. Dobrému jménu se těší také Diesel či Tommy Hilfiger.

Dobrou volbou může být i české spodní prádlo. Konkrétně trenýrky Styx a Represent. Výběr je samozřejmě do značné míry otázkou osobního vkusu. Zatímco někomu sedí slipy a boxerky, jiný by si neoblékl nic jiného než trenýrky.

A kde se po značkovém spodním prádle poohlédnout? V e-shopu Trenyrkarna.cz najdete všechny značky, které stojí za pozornost, a navíc spoustu produktů v akci.

Předchozí článekPlachtit v oblacích nebo třeba letět v baloně, to je skutečně zážitek na celý život
Další článekProžijte Váš volný čas aktivně s jumpingem