Přemýšleli jste už nad tím, že byste se usadili a založili rodinu? Nejen k tomu je vhodné mít vlastní bydlení, ideálně na adrese, ze které se bude dobře dojíždět do zaměstnání a nouze nebude ani o dobrou občanskou vybavenost. Na prvním místě je proto u mnoha lidí Praha, ať už jde o čerstvé absolventy nebo mladé lidi s touhou prorazit na trhu práce, kteří už mají za sebou první zkušenosti. Moderní byt představuje útulné zázemí, v němž načerpáte nové síly – nejen do pracovního procesu.

Žižkov je favoritem nejen kvůli zeleni

Záleží, jestli preferujete variantu 1+kk nebo si raději popřemýšlíte nad pětipokojovým bytem pro početnější rodinu. Nové byty na Praze 3 nabízí pestrobarevné možnosti, vybírat si můžete i z lodžií, předzahrádek, balkonů a k dispozici je také prostorné garážové stání.

Autobusová zastávka je prakticky přímo u bytu, totéž platí o obchodech, lékárnách nebo školách, které budou navštěvovat vaše děti. Výhodou je také řada zelených ploch, mimo jiné park jako Židovské pece, jenž budete mít v docházkové vzdálenosti. Blízko domova je tedy vše, co potřebujete ke každodennímu životu, není důvod někam dojíždět a trávit čas v autě nebo ve vlaku.

Život v Praze má mnoho různých barev

Prodej bytů na pražském Žižkově je v plném proudu, útulné a moderní bydlení je stále ještě snadno k mání. Vyhovuje vám třicet metrů čtverečních životního prostoru nebo byste naopak chtěli byt s výměrou přes 140 metrů?

Architektura, která ladí s přírodou a nabídne i nejnovější trendy, velkou úsporu energie a terasy přímo vybízející k letnímu posezení. Příjemné okolí, ze kterého se do centra dopravíte za krátkou chvíli. Do práce tak nemusíte každé ráno spěchat, děti mají školu také doslova jen pár kroků a byt může být jednou jejich – jako startovací, bez nutnosti hypotéky hned na začátku kariéry.

Předchozí článekUnikátní vlastnosti gelových sorbentů
Další článekSyndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?