Blíží se promoce Vašeho dítěte a rádi byste jí společně s dalšími členy Vaší rodiny darovala za její několikaletou snahu dárek, který jí udělá skutečnou radost?

Originální dárky k promoci pro Vaše děti

Po mnoha letech studia, úspěšně složených zkouškách a po odevzdání diplomové práce by měla konečně přijít zasloužená odměna. Promoce představují chvíli, kdy jedna etapa života končí a druhá začíná. Rodiče a prarodiče se při slavnostním ceremoniálu dmou pýchou a promovaný může konečně užívat okamžiku, po němž celé studium jen tiše snil. Dárkem k promocimůžete vyjádřit, jak jste pyšní a jakou radost Vám úspěšně ukončeným studiem Vaše ratolest udělala. S hledáním originálního dárku Vám může pomoci Firma na zážitky. Zatímco velká většina rodičů vsadí spíše na dárky trvalého rázu, jako je psací pero s iniciály promovaného, finanční obnos nebo knihu věnující se vědě, kterou daná promovaná osoba vystudovala, Vy budete mnohem originálnější. Dárek k promoci může mít podobu poukázky na romantický wellness pobyt v Karlových Varech nebo třeba večeři v Tančícím domě. Velkou radost můžete obdarované osobě udělat také voucherem na výlet na plachetnici s kapitánem nebo tandemovým seskokem se záznamem.

Nechejte si poradit s výběrem dárku k výročí svatby pro Vaše rodiče

Firma na zážitky Vám poradí také, jaký dárek k výročí svatby vybrat pro Vaše rodiče. Výročí svatby je skvělou příležitostí k zavzpomínání na chvíle, kdy nevěsta se ženichem sobě zaslíbili svůj život. Na romantické chvíle u oltáře mohou zavzpomínat při degustačním menu v Žižkovské věži pro dva, během pobytového zážitku Vinař nebo třeba během jednodenního relaxuj v Českém Krumlově. V portfoliu společnosti Allegria www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/ najdete také celou řadu tipů na dárky jen tak pro radost. Není nic krásnějšího než z ničeho nic vykouzlit úsměv na rtech člověku, na němž Vám skutečně záleží.

Předchozí článekNafukovací vířivky MSpa speciálně pro zahrady
Další článekDovolená ve znamení aktivit nedaleko Karlštejna