Máte hlad nebo jen chuť na něco dobrého a zdravého? Tak pro vás máme skvělý tip. Co si dát luštěninové pečené krekry z čočky, z cizrny nebo žlutého hrachu značky vegSnack. Tyto krekry obsahují velké množství bílkovin, komplexních sacharidů a jsou pro náš organismus velice prospěšné. Obsahují málo kalorií a tuků, mnoho minerálních látek a vitamínů. Můžete si vybrat z několika příchutí podle chuti – slané, s mákem nebo slaninou a také sladkou variantu s kokosem. Krekry jsou vhodné i pro vegany, protože neobsahují žádné živočišné suroviny. Ve slaninových krekrách je použité pouze slaninové aroma.

Pokud byste si chtěli dát nějakou masovou svačinku, tak zakladatelé firmy vegSnack Pavel Doležal a David Novák jsou mimo jiné specialisti na sušení masa. Jejich společnost Fine Gusto Nature vyrábí vysoce kvalitní hovězí a krůtí sušené maso. Díky vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu soli je sušené maso vhodné pro sportovce, manažery, nebo pro každého, kdo má rád skutečnou chuť masa. Jejich novinkou je biltong. „Biltong se připravuje z vybraných plátků syrového masa nakrájených na pruhy podél nebo napříč svalovinou. Trochu se podobá jerky tím, že se jedná také o kořeněné sušené maso, ale liší se přísadami, chutí a výrobním procesem,“ upřesnil Pavel Doležal.

Ať už zaženete hlad luštěninovými krekry nebo libovým sušeným masem, můžete si být jisti, že si dáváte zdraví prospěšnou svačinu.

Předchozí článekZábavné nakupování díky dárkovým poukazům od společnosti Firma na zážitky
Další článekVzťahy, láska, príťažlivosť a parfumy?