V parném létě, kdy teploty atakují třicítku, nestojíme příliš o teplá a těžká jídla.  Podvědomě vyhledáváme spíše lehké a svěží pokrmy, taková, která náš organismus příliš nezatíží. V čele seznamu samozřejmě stojí čerstvé ovoce a zelenina, nejčastěji v podobě salátů.

Zeleninové saláty patří v létě k nejprodávanějším a nejoblíbenějším produktům také mezi zákazníky pekařství Hello! Proto zde i letos rozšířili nabídku salátů a k oblíbeným malým salátům připravili nový sortiment velkých salátů, které jsou pohotově po ruce ke zdravému obědu či lehké večeři. Saláty jsou čerstvě připravené především z lokálních surovin, vždy svěží a křupavé. 

Někdy byste si přece jen dali třeba něco vydatnějšího a samotná zelenina nestačí. Vyzkoušet můžete třeba další novinky pekařství Hello! – bagety s kuřecím masem s novou recepturou. Začněte francouzskou Bagetou s plátky zauzeného kuřecího masa, lahodným sýrem Camembert a křupavým jablkem Granny Smith. V ochutnávání pak pokračujte Žitnou kostkou Caesar, inspirovanou známým salátem, s kousky pečeného kuřete, římským salátem, česnekem a parmezánem. Pak se sami rozhodnete pro svého favorita. 

Předchozí článekSaláty jsou letními evergreeny
Další článekUrologické problémy počas letných mesiacov