Pokud je aktivní nebo uspěchaný život pravidelnou součástí vašeho života, pak rozhodně víte, co znamená péče o oblečení. Zejména dlouhé dny v kanceláři či pravidelná hodinka cvičení v posilovně jsou skutečnou zkouškou pro svěžest oblečení. Nepříjemné zápachy mohou být důvodem, pro které jste se raději rozhodli zbavit oblečení – dočasně nebo nadobro.


Nový prací prostředek Persil Odor Neutralization s technologií neutralizace zápachu během praní neutralizuje intenzivní pachy a vy tak můžete nosit vaše oblečení bez obav, že by se hned při prvním pohybu nepříjemný odér vrátil. Nabízí tak dlouhodobé řešení pro navrácení svěžesti a čistoty vašemu oblečení a prádlu.


Na rozdíl od běžný pracích prostředků tak nový Persil Odor Neutralization zápach pouze nepřekrývá, ale eliminuje jej až na úrovni vláken a vaše oblíbené oblečení tak zahalí dlouhodobou, svěží a ničím nerušenou atraktivní vůní. Tento benefit oceníte především v péči o textilie směsné a vyrobené ze syntetických vláken, které jsou pro svou strukturu citlivější na zápach.

Nový Persil Odor Neutralization proti silným zápachům je k dispozici ve variantě Regular pro bílé a stálobarevné prádlo, Color pro prádlo barevné a oblíbených pracích disků Persil Discs 4v1. 

Vyzkoušejte a nechte se unést ničím nerušenou a dlouhodobou svěžestí beze skvrn!

Předchozí článekJak na poraněnou packu?
Další článekSaláty jsou letními evergreeny