Vánoce klepou na dveře a s nimi je spojené každoroční přemýšlení, co komu nadělit pod stromeček. V předvánočním shonu se nám často stává, že kupujeme dárky, které nejsou tak úplně dobrou volbou. Buďte letos originální a dopřejte vašim blízkým něco, co opravdu ocení.

Česká společnost Fine Gusto si pro vás na Vánoce připravila něco, čím určitě potěšíte jak ty, kteří chtějí zhubnout nějaké to kilo, tak i ty, kteří prostě jen mají rádi chuť masa. Řeč je o dárkově zabalené kolekci s těmi nejlepšími pochoutkami ze sušeného masa neboli jerky.

Dle slov výživové poradkyně Adély Dittmannové se jedná o jednoduchou zdravou svačinku, která vám ušetří mnoho času díky tomu, že už ji není třeba dál upravovat. Navíc je v sušeném mase zachována většina výživových látek, které jsou pro naše tělo velmi prospěšné.

Dárkové balení obsahuje 22 balíčků sušeného masa a je jen na vás, jakou variantu zvolíte. V nabídce je maso hovězí či krůtí, buď jen jemně solené, nebo s mnoha příchutěmi. Ochutnáte také tzv. snacky, tedy maso zpracované do podoby tyčinky, která je vhodná pro všechny příležitosti. V nabídce samozřejmě nechybí ani trail mix, tedy směs, která obsahuje sušené maso společně s ořechy, sušeným ovocem a semínky. Jedná se tak o skvěle vyváženou stravu, díky které svému tělu dodáte všechny potřebné živiny.

To vše je zabaleno v krásné dřevěné krabici, která má své praktické využití i poté, co všechny lahůdky sníte.

Takže ať už jste se vy, nebo někdo vám blízký rozhodl, že chcete trochu změnit svůj životní styl a začít žít zdravěji, určitě tento originální dárek udělá radost. Je vhodný pro sportovce, nebo zkrátka pro ty, kteří si nedovedou představit večerní posezení u televize, bez něčeho malého na zub.

Vánoční balíček je k objednání na stránkách www.finegusto.cz

Předchozí článekZdravá i chutná kuchyně díky olivovým olejům
Další článekAktivní relax v areálu Bret