Tradiční cyklistický závod patří k Francii stejně neodmyslitelně, jako pekařství PAUL a téměř stejně tak dlouho. První závodníci Tour de France se na start postavili v létě roku 1903, zatímco první bageta zavoněla v pekařství PAUL již v roce 1889. Kvalita a nezaměnitelná chuť originálních specialit francouzských mistrů je prověřena šesti generacemi zákazníků a jde tedy o nejstarší mezinárodní pekařský řetězec na světě. V pekařství PAUL, které v České republice působí od roku 2008, najdete výběr sladkých a slaných pekárenských specialit, cukrářské výrobky i polévky, teplá jídla a obložené sendviče.

          Legendární Tour de France se stala inspirací seriálu amatérských závodů L´Etape by Tour de France Letos se poprvé podařilo tento závod přenést do České republiky. Výjimečná akce s pestrým doprovodným programem se uskuteční v malebné krajině Křivoklátska, Berounska a Českého krasu v sobotu 28. 8. 2021.

Francouzské pekařství PAUL se letos stalo partnerem této akce, určené pro všechny příznivce cyklistického sportu. Právě pro ně je připravena speciální edice oblíbeného citrónového košíčku, ozdobená stylizovaným bicyklem. V prodeji bude od 15.8.2021v pražských pobočkách PAUL, s výjimkou prodejen na Letišti Václava Havla. Vtipným košíčkem z křehkého těsta plněného svěžím citronovým krémem potěšíte každého, kdo tráví své volné chvíle nejraději na kole. S pekařstvím PAUL se potkáte i v cíli L´Etape Czech Republic, který bude v Praze u strahovského stadionu. Čekání na výsledky závodu Vám zpříjemní nabídka toho nejlepšího od francouzských pekařů a cukrářů. Více informací se dozvíte na www.letapeczech.cz a www.paul-cz.com.

Předchozí článekJak potěšit vašeho koně? Přece pamlskem
Další článekJak se při praní starat o přírodní materiály