Proletět se po nebi a zamávat všem, kteří se na vás dívají ze země. Je to váš sen? Samozřejmě, sny jsou někdy doslova až neuskutečnitelné, ale zrovna tento si určitě splnit můžete. Absolvovat výcvikový kurz a dopřát si to potěšení pilotovat letadlo sice nemusí být tak docela pro každého, nadšenci světa aeronautiky ale obětují svému koníčku hodně…

Naučit se létat, to určitě není výzva jen pro zástupce starší generace

Škola létání rozhodně není nedostupná, stačí jen odvaha a trochu píle, naučíte se pak ovládat prakticky jakýkoliv letoun. Vzlétnout s vrtulníkem nebo stíhačkou je zážitek, který si budete pamatovat už na celý život. Adrenalin jede na plné obrátky, užasle koukáte kolem sebe a rázem jste ve vzduchu! Věřte, že podobný manévr budete chtít opakovat znovu a znovu!

Nepotřebujete mít jedničku z fyziky a matematiky, žádný učený přece z nebe nespadl

Na to, abyste úspěšně absolvovali letecký výcvik, rozhodně nepotřebujete studovat matematicko-fyzikální fakultu. Naučte se speciální akrobacii nebo zažijte noční létání, které přináší skutečně nevšední vzrušení! Pilot může být klidně patnáctiletý, stačí písemný souhlas rodičů. Nikdy tedy není dost brzy začít, současně je pravda, že splnit si v důchodu klukovský sen rozhodně stojí za to! Sportovní létání je krásný koníček, v němž si každý snadno najde to svoje.

Užijte si pohled na krajinu z vrtulníku, nebude se vůbec nikam spěchat…

Vyhlídkový let, při kterém budete mít Brno jako na dlani? Zní to zajímavě? Přesně takový zážitek si můžete nadělit třeba k padesátinám. Někteří lidé tvrdí, že nejkrásnější je svět z koňského hřbetu, když se ale vydáte do oblak, možná budete mít trochu jiný názor. Tak žádný strach a sedněte si odvážně do kokpitu!

 

Předchozí článekHlídání dětí od agentury vám výrazně usnadní život
Další článekZnačkové spodní prádlo je pro každého!