Hledáte zábavu na víkend a rádi byste vyzkoušeli něco netradičního? Nechejte se pohltit chutí na adrenalinové zážitky a zahrajte si s Vašimi přáteli paintball.

Proč si zahrát právě paintball?

Tato adrenalinová hra může být skvělou zábavou pro všechny, kteří nechtějí zůstat jen tak sedět doma a dívat se na televizi. Paintball v sobě skrývá velkou dávku vzrušení, při nichž vyplouvají endorfiny. Paintball je vhodný, jak pro naprosté začátečníky, tak pro ty, kteří měli již čest si tuto hru někdy zahrát. Jedinečné zážitky si odnesete z projížďky v BVP a paintballové bitvy. Válečnou náladu získáte již při projížďce pancéřovým BVP a své strategické schopnosti a ostrou mušku vzápětí vyzkoušíte v paintballové bitvě. Na závěr si ještě prohlédnete rozsáhlý vozový park, kde jsou umístěny skutečné skvosty z oblasti vojenské techniky z nedávné historie.

Nenechejte si ujít jízdu Hummerem

Rovněž divoká jízda Hummerem 2 v 1 je zážitkem, který by Vám neměl uniknout. Poprvé byl tento vojenský vůz použit americkou armádou při boji v Perském zálivu. Na speciálně upraveném polygonu prověříte výkon tohoto amerického vozu v náročném terénu. Milovníky vodních sportů nadchne určitě příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži indoor surfing. Surf Aréna Praha je vybavena technologií, která umí napodobit vlny v oceánu. Naučíte se, jak surfovat vleže, tak v kleče či ve stoje. Společně s dalšími návštěvníky absolvujete pod vedením instruktora celý zážitek. Na konci lekce pak společně s instruktorem rozeberete Váš výkon. Jaro je plné příležitostí vyzkoušet něco nového, tak se nenechejte dlouho pobízet a splňte si Váš dlouhodobý sen.

Předchozí článekNekonečná láska nejen v květnu
Další článekÚžasný zájezd plný aktivit v Praze