Léto se přehouplo do své druhé poloviny a Vy máte pocit, že Vám tentokrát proklouzlo nějak mezi prsty? Buďte v klidu, díky bezva tipům na zážitky od společnosti Allegria totiž i přes to všechno můžete prožít léto splněných snů.

Kde si vyzkoušet lyžování na vodě?

K létu neodmyslitelně patří pobyt ve vodě. Někdo jen tak rád dovádí s dětmi na břehu rybníka, jiný se pouští do něco trochu odvážnějšího. Pro ty, kteří milují nejen pobyt ve vodě, ale také na vodě je tu vodní lyžování. Během vodního lyžování zažijete nekončící pocit euforie a příjemného mrazení po celém těle. Během patnácti minut čisté jízdy zažijete to, co ostatní sledují jen s otevřenou pusou zpovzdálí. Nejprve pojedete motorovým člunem, který se postará o pořádné vlny a poté se budete moci na vodě vyřádit podle vlastní libosti. Vodní lyžování je naprosto bezpečné. Vyzkoušíte si, jak je na tom Vaše koordinace, rovnováha a schopnost předvídat.

Co je to wakeboarding?

O něco vyšším levlem je wakeboarding. Jedná se o prozatím neolympijský vodní sport, při němž je wakeboardista tažen na laně za lodí obvykle při rychlosti okolo 30-34 kilometrů za hodinu. Rychlost je závislá na stavu vodní hladiny, hmotnosti wakeboardisty, velikosti wakeboardu a také zkušenostech wakeboardisty. Díky Firmě na zážitky se můžete naučit jezdit jako profesionál. Říká se, že wakeboarding je závislý. O tom, zda je to pravda, se můžete přesvědčit na vlastní kůži do konce září. Wakeboarding je totiž možné absolvovat v sezóně od poloviny května do září. Poddat se tomuto adrenalinovému sportu můžete buď v Davlích, nebo na Orlické přehradě. Wakeboarding je naprosto bezpečný. Pokud byste přece jen měli nějaké pochybnosti, pak se můžete naprosto spolehnout na plovací vestu. Pro jistotu Vám však bude k dispozici zkušený instruktor, který Vám vše rád vysvětlí a následně i předvede. Pokud spíš patříte k lidem, kteří raději než ve vodě, poletují ve vzduchu, můžete se těšit na vyhlídkový let vrtulníkem R44 v Roudnici nad Labem. Z ptačí perspektivy si prohlédnete pozemský svět i krajinu.

Předchozí článekŠetrné mytí aut v bezkontaktních automyčkách
Další článekMasová drť Jerky powder je novinkou v portfoliu Fine Gusto