Do Vánoc zbývají necelé dva měsíce, a to znamená jediné. Shánění dárků pod stromeček, úklid domácnosti, pečení cukroví a mnoho dalších nezbytných prací. Proto je dobré si na sebe udělat čas, na chvíli se zastavit a vychutnat si blížící se atmosféru těchto krásných svátků. V pekařství PAUL, si jako každý rok, můžete dopřát lahůdky, se kterým stres zmizí raz dva.

Již od 12. listopadu na Vás na prodejnách tohoto tradičního francouzského pekařství čeká lahodný zákusek Éclair. Letos se ovšem můžete v rámci adventního menu těšit na novinku Éclair Paris Brest. Dokonalá chuť vanilkovo-mandlového krému, plátků mandlí a pražených mandlích v cukru vás naprosto očaruje v kombinaci s lehkým odpalovaným těstem. Zkrátka chuť Vánoc na jazyku. 
Skvělou volbou ve studených dnech je teplý nápoj, proto určitě oceníte, že se v nabídce objeví čaj z čerstvého zázvoru. Ten Vás nejen hezky zahřeje, ale pomůže Vám i předejít nachlazení. Navíc, pokud si donesete vlastní hrnek, získáte 10% slevu. Ušetřit peníze se vždy hodí, obzvláště o Vánocích.
Za zmínku stojí samozřejmě i makronky. Proslulá lahůdka, která do pekařství láká velké množství lidí. Symbolický zákusek můžete pořídit v krásném vánočním balení přátelům pod stromeček. Nejen že ocení praktičnost dárku, ale také si skvěle pochutnají.
Po Vánocích se navíc můžete těšit na naprostou klasiku v podobě Královského koláče. Společně s ním oslavíte svátek Tří králů a užijete si spoustu zábavy. 


Předchozí článekVegUP – Naklíčená semínka v BIO kvalitě
Další článekAdrenalin na vodě. Vodní sporty, u kterých se dokážete odvázat!