Cesta k vysněné postavě vede kromě pravidelného pohybu i přes úpravu jídelníčku. Čím ale nahradit nezdravé mlsání? A jaké kvalitní suroviny používat při vaření nebo pečení? Klíčky jsou skvělou volbou, obzvlášť když jsou v BIO kvalitě. Právě BIO certifikaci pro své výrobky nyní získala pardubická společnost VegUp.

Získat BIO certifikaci není vůbec nic jednoduchého. Firmě VegUp se to ovšem podařilo.
Díky tomu si nyní doma můžete doma dopřát sušená naklíčená semínka té nejlepší kvality.
Konzumace klíčků sebou přináší nesporné výhody, a to nejen pokud chcete zhubnout nějaké to kilo. VegUp nabízí sušená naklíčená semínka hned v několika variantách. Můžete si pořídit celá semínka, ať už ochucená nebo ty bez příchutě. Ty následně můžete jíst buď samotné, nebo pomocí nich obohatit své jídlo o spoustu nutričně cenných látek. Nabízí se i varianta rozemletých semínek na mouku. Ta by neměla chybět v kuchyni žádné pekařky.

Firma VegUp se ovšem nyní může pochlubit BIO certifikací. A co to znamená pro vás?
Můžete si dopřát naklíčená semínka, která vyrostla pod přísným drobnohledem v těch nejlepších podmínkách v souladu se vším živým. Navíc jejich výběr je skutečně pestrý. V nabídce firmy jsou například semínka kukuřice, cizrny, čočky, mungo fazolí, hrachu a mnoho dalších, opravdu je z čeho vybírat.

Více informací nejen o nabídce, ale také o klíčcích samotných naleznete na stránkách www.vegup.me.

Předchozí článekPovznášející pocit je skutečný
Další článekAdventní menu ve francouzském pekařství PAUL