Často slyšíte, jak někdo pronáší, že to byl povznášející pocit nebo že prožili povznášející zážitek. Jen málo osob, ale mohlo prožít opravdovou krásu létání. Zkuste se odpoutat od země a vychutnat si hodinu nad uspěchaným městem. Let vrtulníkem vám to umožní.

Kabina vrtulníku je prostor pro vyvolené

Když letíte letadlem, co se vám líbí nejvíce? Start a přistání, protože se vám otevírá neskutečný pohled. V letadle u drobounkého okýnka máte tuto výsadu jen na několik krátkých minut. Proto je let vrtulníkem tolik oblíbený. Vznese se do výšin tak, abyste měli nádherný pohled po celou dobu.

Prosklená kabina vám umožní zachytit na kameru nebo fotoaparát ty nejkrásnější momenty a vyhlídkový let může trvat i déle než hodinu.

V kabině vrtulníku Robinson R44 jste jen vy a vaši nejbližší. Je to nejlépe strávený čas. Společný zážitek s troškou adrenalinové příchutě a nádechem romantiky.

Dárek s nápadem i duší

Jak dlouho vám trvá koupit ten nejkrásnější dárek? Prozradíme vám to. Je to několik kliknutí a vyplnění formuláře. Lety vrtulníkem Praha jsou fantastickým dárkem, kdy se po rozbalení obálky rozhostí v místnosti hrobové ticho a obdarovaný zůstane stát v němém úžasu.

Dárek je o to krásnější, protože vám zůstane společná vzpomínka na chvíle, kdy jste kroužili v oblacích a prohlíželi si krajinu pod vámi protkanou tokem řek a potůčků, stříbrnou hladinou přehrad a červenými štíty střech.

Tam, kam se vypravíte mohou jen ptáci. Už se těšíte na to, až si budete moci prohlédnout vše z výšky? Troška napětí a nervozity se rychle rozplyne a pak už vás čeká jen úžas, nadšení a radost z každé chvíle v nekončícím vzdušném prostoru.

Budete to vy, kdo může popsat skutečný povznášející pocit, budete to vy, kdo jej prožije doopravdy.

Předchozí článekZdravé Snack bary od Fine Gusto
Další článekVegUP – Naklíčená semínka v BIO kvalitě