Ať už jste těžce pracovně vytíženi, často na cestách nebo vás jen honí mlsná, určitě se vám čas od času stane, že nemáte žádnou svačinku po ruce. Sladké tyčinky nebo bagety s majonézou nejsou to pravé ořechové, čím se zasytit a zároveň jíst zdravě. Česká firma Fine Gusto přichází s novými Snack bary, díky kterým na přeslazené tyčinky nadobro zapomenete.

Jejich chuť je na rozdíl od jiných tyčinek naprosto přirozená nikoli umělá.
Snack bary jsou buď ve variantě s hovězím nebo krůtím masem. To je doplněno o směs koření nebo o kombinaci ovoce. Hovězí maso s ovocem obsahuje švestky, datle a slunečnicová semínka, krůtí zase meruňky, datle a slunečnicová semínka. Díky tomu svému tělu dopřejete kromě bílkovin i spousty vitamínů a minerálů, které jsou během podzimních dnů obzvláště důležité.

Vzhledem k tomu, že maso tvoří až 60 % snack baru a ovoce 35 %, jedná se tak o idelání svačinku nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Nemusíte tak rána trávit mazáním rohlíků či polední pauzy návštěvou rychlého občerstvení. Více informací o těchto Snack barech či o dalších výrobcích české firmy Fine Gusto naleznete na stránkách www.finegusto.cz

Předchozí článekChřipka a nachlazení
Další článekPovznášející pocit je skutečný