Máte doma malé dítě a rádi byste si našli volnočasovou aktivitu, která bude bavit nejen Vaše dítě, ale také Vás? Pokud pocházíte z Prahy 6, vyzkoušejte plavání kojenců v Centru trvalého zdraví Cordeus.

Přihlaste se do nového kurzu plavání kojenců v Praze 6

Plavání kojenců Praha probíhá v útulném prostředí v pravidelně ošetřovaném bazénu, který splňuje přísné hygienické normy pro plavání malých dětí. Kurzy jsou vedeny zkušenými akreditovanými lektorkami. Voda v bazénu během výuky dosahuje až třiceti sedmi stupňů. Možná jste již slyšela od kamarádky, že tento kurz s jejím dítětem zkusila. Společně s ní se můžete přihlásit do nového jarního. Termíny kurzů stejně jako veškeré další potřebné informace najdete na webových stránkách Centra trvalého zdraví Cordeus. Kurzy plavání pro nejmenší probíhají hravou formou. Součástí jsou hry, písničky, říkánky i mazlení. To vše se koná ve vodním prostředí.

Plavání kojenců je vhodnou průpravou pro Vaše děti, jak se naučit správně ovládat základní plavecké dovednosti již v brzkém věku

Děti se přirozenou a hravou formou postupně učí základním plaveckým dovednostem.

Během kurzu plavání kojenců Praha 6 se Vaše ratolest naučí splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat, s radostí se potápět a orientovat pod vodou. Osvojí si také cit pro vodu. Kurz plavání podporuje nejen pohybové dovednosti Vašich dětí, ale má také blahodárný vliv na prohloubení citových vztahů mezi rodiči a dětmi. Děti se v kurzu učí také spolupracovat, soustředit se a umět se začlenit do kolektivu. V neposlední řadě je plavání kojenců dobrou cestou, jak zpestřit každodenní stereotyp. Jak bylo zmíněno, již nyní se můžete přihlásit do nového kurzu, který se bude konat od dubna do června.

Předchozí článekProžijte Váš volný čas aktivně s jumpingem
Další článekFirma na zážitky poradí, kam na prodloužený wellness víkend ve dvou