Měli jste někdy možnost poznat ten rozdíl, když někdo vyměnil vybledlé, prošoupané, děravé a vytahané autopotahy za nové, které měly syté barvy, byly hezky polstrované, materiál byl na dotek velmi příjemný a ladili s barvou interiéru či exteriéru? Takový vůz jakoby nabral druhý dech. Interiér a kvalita autopotahů spolu jdou ruku v ruce, nejenže se nám ve voze lépe sedí, ale také vypadá hezky a my se tak celkově cítíme příjemněji. Jsou cenově dostupné, stačí vědět, kde nakupovat.

Autopotahy přesně pro váš vůz

V obchodech můžete sehnat univerzální autopotahy i autopotahy na míru. Kupříkladu autopotahy VW, nebo pro automobily Ford, BMV, Opel, Škoda a mnohé jiné. Každé mají své pro i proti. Pozitivem potahů na míru je, že naprosto dokonale pasují na sedadla v daném voze. Nevýhodu můžete spatřovat v jejich vyšší ceně, ale pokud si představíte, kolik času byste strávili upravováním univerzálních autopotahů tak, aby ze sedadel nepadaly, nebo aby se neposunovaly, někde nečouhalo „holé“ sedadlo, připlatit si se jistě vyplatí.

Na webových stránkách https://www.vopi.cz/konf-autopotahy/ najdete jednoduchý a přehledný konfigurátor, díky němuž si necháte zhotovit potahy přesně dle svého vkusu. Vybírat můžete autopotahy z mnoha motivů, materiálů a barev, přičemž každý autopotah je vyroben v ČR a splňuje nejpřísnější bezpečností kritéria. Ve většině případů jde o celolátkové autopotahy, jež dokonale kopírují tvar sedadel auta. Vždy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a většinou jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou. Sezení je tak maximálně pohodlné a údržba snadná.

Koberečky a koberce do auta v mnoha podobách

Na Vopi.cz si můžete nechat ušít i koberečky do auta s pomocí konfigurátoru, a tak si zajisti přesně takové, jaké se vám líbí. Zadáte výrobce vozu, upřesníte model, vyberte materiál, z něhož mají být koberečky, a zda mají mít fixaci. Záhy uvidíte, z jaké barevné nabídky můžete vybírat.

Na vopi.cz koupíte i autodoplňky, autokosmetiku, vany a koberce do kufru auta. Vše ve vysoké kvalitě a hezkých dezénech. Pokud tady nakoupíte, budete spokojeni jako mnozí zákazníci před vámi.


Na kutilmarket.cz máme součástky pro všechny kategorie elektro a příslušenství.


Předchozí článekLéto ve stylu bella Italia: pekařství Hello! a Mr.Baker přináší horké letní novinky!
Další článekJaký je účel úrazového pojištění a komu se vyplatí jej řešit?