Mořská sůl je lékem na naprosto všechny neduhy a dle mého názoru i splíny. Koupel se solí z mrtvého moře mi vždycky zvedne náladu a celkově se cítím o poznání lépe. Jako detoxikační kůra je mrtvá sůl naprosto dokonalým společníkem. Mořská sůl kromě jiného obsahuje zhruba 32-34 % soli, a to ve srovnání s poměrem soli, který lze nalézt v oceánech a také v mořích. Tam je obsah soli zhruba 3-4 %. Kromě jiného také sůl z mrtvého moře obsahuje více jak 21 přírodních minerálů, což z ní dělá dokonalou pomocnici v každé rodině. 

Sůl z mrtvého moře miluje celá rodina

Sůl z mrtvého moře si doslova a do písmene zamilovala celá má rodina. Nelze se tomu vůbec divit. Já osobně si svůj život bez této blahodárné soli již ani nedokážu představit. Ovšem to, že sůl miluje i můj manžel je opravdu zázrak. Nikdy se na mé podobné experimenty s očistnými kůrami a detoxy příliš netvářil, ale koupel v mořské soli z mrtvého moře si dopřává velmi rád a poměrně také často. Dokonce si o soli z mrtvého moře začal sám od sebe zjišťovat i nějaké informace, aby nepropadl dle jeho slov placebo efektu. Sám ve finále ale uznal, že je tato sůl skutečně blahodárná. 

Sůl z mrtvého moře do koupele je nedocenitelná

Sůl z mrtvého moře do koupele je prakticky nedocenitelná. Zamilovala jsem si jí natolik, že jsem solí obdarovala i řadu svých přátel, u kterých jsem věřila tomu, že jí ocení. Nemýlila jsem se. Má švagrová, která sůl také dostala, jako jeden z dárků k narozeninám si lázeň v ní užívá prakticky obden. Stačí totiž, když se rozpustí zhruba 200-500 gramu soli ve vodní lázni při teplotu okolo 37 stupňů Celsia a člověk se do ní naloží na 20 až 25 minut. Ani méně ani déle. Veškeré minerální látky mají během této chvíle naprosto dokonalou možnost se vstřebat do těla a odstranit z pokožky veškeré nečistoty. Je to dokonalý detox, který je třeba několikrát opakovat. Po koupeli bohatě stačí, když se dotyčný opláchne vlažnou vodou. 

Předchozí článekZahradní nábytek: víte, jaký materiál vybrat?
Další článekPečujete s láskou o svého čtyřnohého kamaráda? Pořiďte mu pamlsky pro psy s konopím