Co si budeme povídat. Ve chvílích, kdy jsme nemocní, potřebujeme se vykurýrovat, nebo je nám dlouhodobě špatně a nejsme si jisti, z jakého důvodu, je potřeba mít kvalitního lékaře, který nám pomůže. Praktický lékař by měl být doktorem, kterému plně důvěřujeme, můžeme se na něj kdykoli obrátit s otázkami týkajícími se našeho zdraví. Je dobré, když zná náš život, protože psychosomatika dělá také mnohé, a díky tomuto pohledu, stejně jako tomu z pohledu klasické medicíny, se skvěle hledá způsob, jak pacientovi pomoct.

Obraťte se na dr. Rajbla s.r.o.

Léčba nemoci je často souhrou více lékařů. Proto je důležité, aby měl praktický lékař všeobecný přehled a věděl, na kterého svého lékařského kolegu se s danými zdravotními potíži obrátit. S důvěrou se můžete obrátit na praktického lékaře pro dospělé MUDr. Vlastimila Rajbla, který má 36 zkušeností. Používá inovativní termoregulační diagnostiku, zabývá se fyziologickou regulační medicínou.

Na jeho internetových stránkách prmed.cz hned, jakmile na ně vstoupíte, přehledně vidíte aktuality, např. kdy v nejbližší době neordinuje. Vyhnete se tak zdlouhavému zjišťování, zda je váš lékař právě teď v ordinaci, nebo ne.

Pana doktora Rajbla můžete navštívit hned ve třech ordinacích v různých městech. Jde o Tatenice, Rudoltice a Cotkytle. Ordinační doba na všech třech místech probíhá v některé dny v dopoledních a v některé dny v odpoledních hodinách, aby byly uspokojeny přání s možností navštívit jej co nejvyšší.

Léčba infuzemi vitaminu C

V ordinaci MUDr. Vlastimila Rajbla používají kromě medikamentů i léčbu infuzemi vitaminu C, efektivní léčbu prostředky fyziologické regulační medicíny, konzultace a léčeni v Centru mitochondriální medicíny či aplikaci MD injekcí.

Na základě rozboru symptomů a vyšetření stanovují diagnózu. Pokud je to nutné, zajistí další přístrojové vyšetření příp. konzultaci specialitou.

Podívejte se na prmed.cz a objednejte se na některém ze třech míst, kde pan doktor ordinuje. Je erudovaný, lidský, empatický, s jeho přístupem budete jistě spokojeni.

Předchozí článekŽižkov už není dělnickou kolonií!
Další článekPoužijte k přípravě pokrmů i nápojů španělskou 100 % citronovou šťávu