Pokud také milujete výlety, dovolenou v horách, kempech nebo v sedle kola a vždy na nich potřebujete i svého chlupatého miláčka, máme pro vás tip, jak si vždy usnadnit návrat domů.

 Někomu se to zdá jako banalita a někdo má rád, když se vrátí z výletu a nemusí řešit bláto na kole, pohorkách nebo psíkovi. A většinou je opravdu jednodušší vypořádat se s nečistotami „za mokra“, protože po zaschnutí může být očista přeci jen náročnější. Navíc malý skladný pomocník, který vám pomůže tento problém vyřešit, se do auta bude vejít vždy.

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC3 PET BOX je skvělým parťákem na cesty, protože je malá, skladná, ale hlavně praktická. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze tlakový čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody, takže se nemusíte ohlížet po žádných dalších zdrojích.  Navíc LED kontrolka ukazuje stav baterie, takže máte situaci stále ve svých

rukách.  Snadno s ní odstraníte nečistoty, prach i nánosy bahna.  Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je však k čištěným předmětům mimořádně šetrný. Součástí Kärcher OC3 PET BOX je vířivá tryska s měkkým sprchovacím paprskem i pro citlivější zvířata, kartáč na čištění srsti pro odstraňování silně ulpívajících nečistot a speciální utěrka z mikrovláken. Nečistoty tak necháte přesně tam, kam patří – venku. A autem si nevezete domů příšerku z bažin, ale opět vašeho mazlíčka!

Mrkněte, jak přesně takové zařízení funguje?

Další chytré tipy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.

Předchozí článekS láskou k planetě i k dobrému jídlu – jde to! Objevte veganské novinky pekařství PAUL
Další článekVíte, kde můžete absolvovat kurz pro pracovníky v sociálních službách?