Plavání se řadí mezi sportovní aktivity, které jsou velmi oblíbené a vyhledávané v průběhu celého roku, bez ohledu na počasí. Letní měsíce vybízejí k návštěvám koupališť, vodních nádrží, či rybníků, v zimě doslova praskají ve švech kryté bazény. Plavání je vhodné zcela pro každého. Je jedno, jestli si jdete zaplavat primárně za účelem odpočinku, nebo berete plavání jako sport a jde vám o to, kolik bazénů za určitý čas uplavete. Samotný pobyt ve vodě je zdraví prospěšný.

Zábava i odpočinek v aquaparku

Popularita aquaparků v posledních letech nabrala na síle. Je to zejména díky tomu, že mnohdy nabízejí mnohem více aktivit na jednom místě. Samozřejmostí jsou bazény s různými typy vody, vířivky a vodní atrakce. V zázemí nechybí ani relaxační zóny nebo možnost masáže. Největší aquapark v České republice se nachází v Praze Čestlicích a byl otevřen v roce 2008. Rozkládá se na ploše větší než 9000 m² a návštěvníkům nabízí vodní a saunový svět, spa, wellnes, fitness, nechybí ani restaurace, bary a hotel. Aquapalace Čestlicemůžete navštívit každý všední den, o víkendu a stejně tak i ve svátek. Užít si zde můžete divokou řeku, 12 tobogánů, umělé vlnobití nebo speciální skluzavku s trychtýřem spacebowl. Pokud rádi navštěvujete sauny, neměli byste si nechat ujít některý z mnoha saunových rituálů. Aquapalace Praha je také ideálním místem pro zábavu rodin s dětmi, přičemž ti nejmenší do 100 cm mají vstup zdarma.

Dárkové poukazy na zážitky

Vstupenka do Aquapalace je také ideálním dárkem. Tento a mnoho dalších zážitkových poukazů najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/zazitkove-poukazy/. Kromě poukazů na konkrétní typ zážitku zde můžete koupit také univerzální dárkové poukazy, u kterých je předem stanovena pouze jejich hodnota a až obdarovaný si sám vybírá na jakou aktivitu bych chtěl poukaz uplatnit.

Předchozí článekPřipravte si zdravou svačinku. Snadno a rychle
Další článekŠetrné mytí aut v bezkontaktních automyčkách