Investujte do kvalitního osoušeče rukou, který vám maximálně usnadní jejich sušení po použití toalety. Ačkoliv se takové zařízení může zdát jako naprostá banalita, tak určitě v hotelu, restauraci, v obchodním centru nebo na veřejném WC má své místo. Poradíme vám, jak si správně vybrat, aby vám bez problémů sloužil po dlouhou dobu.

Osoušeče rukou jsou manuální i automatické

Při výběru správného osoušeče rukou berte ohled na jeho ovládání. Automatické osoušeče fungují totiž mnohem spolehlivěji, protože se k nim stačí rukou pouze přiblížit. Hned poté se spustí horký vzduch, který vaše dlaně osouší. Automatika pak přístroj samozřejmě i vypne a obyčejný uživatel nemusí vůbec nic řešit. Manuální ovládání je pak trochu složitější. Disponují jím však pouze některé levnější modely.

Osoušeč rukou může mít plastové nebo nerezové provedení. Oba typy jsou velmi oblíbené a vyhledávané. Obecně doporučujeme vybírat podle zařízení koupelny či toalety, protože určitě neplatí, že ty nerezové fungují spolehlivěji a po delší dobu. I plastové osoušeče rukou jsou velmi kvalitně zpracované a často se do koupelny hodí mnohem lépe.

Při koupi berte určitě v potaz výkon přístroje, vypovídající o tom, jak rychle vaše ruce osuší. Spolu s výkonem jde ruku v ruce také jeho hlučnost. Obzvlášť v hotelu či v restauraci je lepší volit tišší zařízení. Stejně tak pokud uvažujete nad pořízením osoušeče do své domácnosti.

Vyberte si výhodně přes internet

Bohatou nabídkou kvalitních osoušečů disponuje internetový obchod ventilatory-shop.cz, kde můžete komfortně nakupovat ze svého domova. Kromě osoušečů zde nabízejí třeba i ventilátory, topidla, zvlhčovače nebo čističky vzduchu, a to od mnoha známých a kvalitních výrobců. Vybírat zde můžete z jednotlivých kategorií zboží nebo, jak doporučujeme my, z nejprodávanějších produktů, které jsou mezi zákazníky nejvíce oblíbené.

Předchozí článekNespoléhejte se v cizině na štěstí, sjednejte si cestovní pojištění
Další článekAntonín Zelenka: Sádlo není zdravotní hrozbou