V dnešní době je permanentní make-up už běžná kosmetická procedura, která nabízí ženám pohodlí a ušetřený čas. Je vhodná téměř pro každého a má mnoho výhod. Mnoho žen ale používá permanentní make-up nejen z časových, ale i zdravotních důvodů. 

Permanentní make-up nepomáhá jen vytíženým ženám 

Ne všechny ženy chtějí trávit část rána a u zrcadla a některé na to ani nemají čas. Přesto chtějí ven vyjít upravené a nalíčené. Takové ženy jsou časné zákaznice kosmetického salonu Beauty ART, který permanentní make-up nabízí. Ten ušetří minuty strávené u zrcadla. Navíc pomůže i ženám, které rády sportují, chodí do sauny či do bazénu. Nemusí řešit odličovaní a následovné líčení. Z plovárny nebo posilovny můžou bez většího zdržování na večeři s partnerem či na sklenku s kamarádkou. 

A pak je tu další skupina žen, které permanentní make-up výrazně pomáhá. Permanentní make-up totiž usnadňuje život se zdravotními problémy. Vybírají si ho klientky, které mají silné problémy se zrakem a každodenní líčení pro ně není možné. Dále je populární mezi ženami, které mají na obličeji jizvičku. A to na místě, kde se běžně nanáší líčení či jsou jinak kosmeticky upravována. Mezi tato místa patří rty a obočí, na kterých lze pomocí této procedury vylepšit tvar a vrátit jim symetrický vzhled. To pomůže ženám i se sebevědomím. 

Kosmetický salon Praha – Beauty ART vám pomůže s výběrem 

Jak aplikace permanentního make-upu probíhá? Odbornice provádí permanentní make-up speciálním přístrojem, kterým se za pomocí mikro-jehliček aplikuje do pokožky barevný pigment. Ten vydrží v kůži v rozmezí od 3-5 let. 

Kosmetický salon Praha – Beauty ART nabízí profesionální péči, v rámci které vám kosmetičky přesně vysvětlí, jak to funguje a co se bude dít. Permanentní make-up dodá obličeji upravený, přirozený a svěží vzhled. Tento typ make-upu dokáže zvýraznit a dotvarovat přirozené rysy v obličeji. A na jaké části obličeje lze být použit? 

Klientky v Beauty ART salonu mohou podstoupit vylepšení obočí, v rámci kterého se upravuje jeho délka, šířka a barva. Chybějící obočí je vykresleno vláskovou metodou tak, aby působilo přirozeně. Dále je zde možnost nechat si udělat permanentní make-up očník linek a zvýraznit tak oči. Rty se mohou touto metodou konturovat, stínovat a výplní se docílí vylepšení tvaru. 

Manikúra Praha- Beauty ART je nejlepší péče pro vaše nehty 

Potřebují vaše nehty manikúru? Manikúra Praha– Beauty ART vám opět nabídne tu nejlepší péči. V jejich nabídce si vybere opravdu každý. Kosmetičky vám rády upraví nehty francouzskou manikúrou oblíbenou hlavně pro svůj přirozený vzhled. Japonská technika P-Shine zvyšuje pevnost nehtu a působí jako prevence proti lámání. Jessica Systém je vyhledáván pro své ochranné a pěsticí laky navracející nehtům přirozený lesk. Ať už si vyberete jakoukoliv proceduru, bude vám garantováno profesionální ošetření nehtů těmi nejkvalitnějšími prostředky. 

Předchozí článekJak vybrat prut a podběrák
Další článekJak na poraněnou packu?