Věděli jste, že se dá u nás velmi pohodlně sehnat mnoho španělských potravin, díky nimž uvaříte přesně takové jídlo, jaké jste si vychutnali při poslední dovolené ve Španělsku? Prodává se ve větších baleních, vyjde finančně lépe a můžete jej podělit rodině, nebo koupit do své restaurace, pokud je nespotřebujete sami.

Některé potraviny, které najdete pod názvem https://www.bassta.cz/ najdete i ve velkých známých supermarketech. Stejně tak se můžete zastavit v prodejně v Brně, kde vše nakoupíte během okamžiku.

Nejen španělské potraviny špičkové kvality

Pod značkou Bassta má vlastní produktovou řadu dlouhodobý dovozce potravin ze zahraničí, společnost BMC Brno. Na trhu je od roku 1995, a za tu dobu si v zahraničí vybudovala spolehlivé portfolio výrobců a pěstitelů, od nichž potraviny té nejlepší kvality odebírá. Pod touto značkou můžete koupit potraviny z mnoha zemí EU a vždy si můžete být jistí, že koupíte výborný produkt.

Jaké španělské potraviny si můžete koupit

V nabídce Bassta od BMC Brno je toho skutečně mnoho. Jmenujme kupříkladu konzervované ovoce, jako ananas kousky, půlené broskve, hrozny, půlené meruňky, půlené hrušky, mandarinky či ovocný koktejl. Kromě ovoce jsou to i olivy, olivové oleje, koření, ryby, žampiony a zeleninu, třeba artyčoky čtvrtky, hrášek, cizrnu, rajčatové výrobky v mnoha podobách atd. Stačí navštívit stránky bassta.cz a můžete si projít všechny potraviny pomalu a důkladně.

Chuť, na kterou jste ze Španělska zvyklí

Můžete si být jisti, že s nákupem španělských potravin získá váš oběd či večere naprosto stejnou chuť, kterou jste chtěli ochutnat doma, přestože ji znáte ze Španělska. Stačí jen vyzkoušet koření, oleje nebo některou zeleninu, díky níž a těstovinám si připravíte zdravý oběd a uvidíte, jak vám bude chutnat.

Španělské potraviny vám nebyli nikdy blíž v tak skvělé kvalitě a chuti. Vyzkoušejte produkty značky Bassta a uvidíte, že se stane vaším skvělým partnerem v kuchyni doma či ve vaší restauraci.

Předchozí článekJaké jsou zdravotní benefity užívání CBD?
Další článekZkušenosti s doručovacími službami hodnotí Aplikant.cz