Digi TV je skvělým příkladem toho, jak inovovat služby. Začínala totiž jako čistě satelitní televize. Postupem času se ovšem stále více přizpůsobovala požadavkům zákazníků a dnes se může pyšnit celou škálou služeb. Ty divákovi zpříjemní sledování jeho oblíbených pořadů. Přichází spousta novinek a mezi nimi i nové jméno. Značka nově ponese název Telly.

Mezi největší kroky modernizace, které už dříve značka podnikla, patřilo to, že se z ryze satelitní televize stala i internetová a dostala se tak blíž k divákům, kteří od té doby mohli sledovat DIGI TV i na chytrých telefonech. S novým jménem teď Telly nabízí nepřeberné množství nových služeb. Jednou z nich bude například sdílení nahrávaného pořadu napříč zařízeními, na kterých divák Telly sleduje. V praxi to znamená, že váš oblíbený pořad nebo film, který si nahrajete na jakémkoliv zařízení, pak můžete sledovat na všech dalších, až čtyřech zařízeních. V rámci tohoto kroku bude také navýšena kapacita úložiště.

Díky aktualizaci se také diváci mohou těšit na to, že aplikace bude k dispozici kromě ostatních chytrých televizí i pro Samsung Smart TV a televizory LG. Sledovat televizi pak bude moct i bez set-top boxu a to znamená, že vám bude stačit jen jeden ovladač. 

Samozřejmostí je i archiv s možností až sedmidenního zpětného zhlédnutí, který bude vylepšen o filtry vyhledávání.
Uživatelé jistě uvítají i novou Zákaznickou zónu, která bude nabízet přehledné shrnutí účtu a umožňovat platby kartou. K dispozici bude dál i zákaznická linka, kde vám ochotně odpoví na veškeré vaše dotazy. Stávající zákazníci ovšem nemusí mít strach. Pokud jim jejich stávající nabídka vyhovuje, nemusí nic měnit. Pro nové zákazníky je navíc připravena nabídka televizních balíčků za skvělou cenu. Ty budou rozděleny podle počtu stanic na Malý, Střední a Velký. Třešničkou na dortu je věrnostní program, díky kterému si budete moct každých 12 měsíců vybrat odměnu podle svého gusta.

Náš tip: Aby se vám na nejnovější filmy koukalo pohodlněji než v kině, pořiďte si novou sedací soupravu.

Předchozí článek5 způsobů, jak se v novém roce dostat do formy
Další článekLet vrtulníkem: Zážitek, na který nikdy nezapomenete