Nový rok bývá tradičně dobou, kdy se většina za nás rozhoduje, že v životě něco změní. Nejčastějším úkolem, který sami sobě dáváme, je zlepšit svůj životní styl, cvičit a zdravěji se stravovat. 

Hmatatelným výsledkem těchto změn je pak pro mnohé z nás „lepší“ postava – pro někoho to znamená zhubnout, pro někoho zlepšit proporce a vytvarovat. Pokud je to i Vaším cílem, nebo někoho takového máte ve svém okolí, určitě vám udělá radost novinka od společnosti Fine Gusto – dárkově zabalená kolekce toho nejlepšího z nabídky největšího českého výrobce sušeného masa. Sušené maso je i vhodným pomocníkem ke shazování povánočních kilogramů a pomůže plnit novoroční předsevzetí, pokud se týkají zdravého životního stylu nebo získání a udržení ideální figury. Výběr produktů v praktické dřevěné krabici nejenže vypadá skvěle, ale zároveň je i cenově výhodnější, než zakoupení produktů jednotlivě. 

Kromě hovězího masa je v nabídce i krůtí, jak jemně solené, tak v nejrůznějších příchutích. Praktické jsou také snacky – tyčinky se skvělou chutí a příjemnou konzistencí.  Stále oblíbenější jsou tzv. trail mixy, směsi složené ze sušeného masa, ořechů, semínek a sušeného ovoce, které poskytnou tělu nejen pořádnou dávku bílkovin, ale zároveň také zdravých tuků, sacharidů a vlákniny.

„Sušené maso je oblíbené u sportovců i cestovatelů, je ale vhodné pro všechny – třeba jako ´gaučová svačinka´, která je oproti brambůrkům či tyčinkám daleko zdravější,“ uvádí David Novák z Fine Gusto a dodává: „Ani u televize není třeba ládovat tělo solenou smaženou hmotou, jsou daleko zdravější varianty, jako právě sušené maso.“ 

Všechny varianty dárkových balíčků najdete na: www.finegusto.cz

Předchozí článekPohybem ke zdraví a k lepšímu životu. Naučte se brát sport jako součást vaší přirozenosti
Další článekUvítejte rok 2020 po boku nového partnera