Rok 2019 se mílovými kroky blíží ke konci. Většina z nás bude mít mezi svátky volněji a přelom roku nás přímo nabádá k tomu, abychom se v našich hektických životech pozastavili a bilancovali. Máme možnost se poohlédnout v čase, zjistit, co se minulý rok povedlo a která záležitost se nám nepodařila vyřešit. Pokud víte, že budete vánoční svátky trávit sami, nezoufejte. Sice je smutné trávit rodinné svátky single, ale máte skvělou příležitost v sobě uzavřít všechny nepovedené předchozí vztahy a popřemýšlet nad tím, jakého partnera by vám měl nadcházející rok nadělit.

Klidně si sepište, jaké jsou vaše klady a zápory i to, jak by podle vás partner na úrovni měl vypadat a jaké by měl mít povahové rysy. Sepište si pro sebe takovou objednávku do vesmíru. V dnešní uspěchané době se velmi těžko seznamujeme přirozeně, třeba při sportu, nebo v kavárně. Většina z nás je zavalena povinnostmi, a tak se ani nestíháme rozhlížet kolem sebe. Pokud nemáme na pracovišti nějakou sympatickou kolegyni, nebo kolegu, naší jedinou šancí, jak najít svou drahou polovičku, je hledání na internetu. Seznamování online je opředeno různými předsudky, ale neměli byste ho předem zatracovat, třeba nějaká ta osudová seznamka štěstí přinese právě vám.

Jak na to?

Vyplňte správně a pravdivě svůj profil, popište, koho byste rádi potkali. K tomu vám pomůže váš seznam. Poproste kamaráda či kamarádku, aby vám udělali pár zajímavých fotek, u toho můžete zažít spoustu legrace. S úsměvem na fotce také určitě budete mít více nápadníků. Co je při hledání štěstí online nejdůležitější? Použít tu správnou seznamku. Takovou, která je opravdu na úrovni, a na kterou se připojují lidé, kteří se chtějí opravdu seznámit, a ne pouze zahánět nudu při brouzdání na internetu. Například https://www.evropska-seznamka.cz/blog/seznamka-pro-vazne-seznameni.html soustřeďuje lidi, kteří to se seznámením myslí opravdu vážně.

Přejeme vám hodně štěstí při seznámení a pokud to nevyjde napoprvé, neházejte flintu do žita, tam někde na vás čeká ten pravý, který si třeba právě v tuto chvíli zakládá profil a hledá právě vás.

Předchozí článekZačněte nový rok zdravě se sušeným masem!
Další článekPlánujete výlet do Moravského krasu?