Aktivní život s sebou přináší neustálý pohyb. Henkel představuje nové inovativní složení aviváží Silan, které dodávají oblečení neodolatelnou měkkost a jedinečnou svěžest až po dobu 140 dní. Unikátní parfémové kapsle Silan duo-caps se aktivují při každém pohybu a uvolňují ještě více vůně, a to po celou dobu nošení oblečení. Užívejte si svěží pocit čerstvě vypraného oblečení, který trvá a trvá.

Sáhněte například po oblíbené aviváži Silan Fresh Sky inspirované ranní procházkou po louce, nebo si připomeňte levandulovou zahradu s atraktivní vůní Spring Levander. 

Pokud vaše smysly zatouží po intenzivnějších vůních květin, portfolio Silan Aromatherapy je ideální volbou. Všechny tyto aviváže jsou obohaceny o vzácný relaxační olej Copaiba, pocházející z amazonských stromů. Tento esenciální olej má příznivé účinky a dokáže navodit příjemnou atmosféru. Vybrat si můžete z vůní magnólie, lotosu či divoké růže. Pro lidi s citlivou pokožkou je zase vhodná aviváž Silan Sensitive.

Jste fanynkou vonných pracích perliček Silan? Pak by vám určitě neměla uniknout zpráva, že na trh v těchto dnech přicházejí nové varianty: osvěžující Fresh Sky a okouzlující Magic Magnolia. V případě obou novinek se jedná o sjednocení vůně s klasickou aviváží. V nabídce perliček i nadále zůstávají fialová varianta Magic Affair a zelený Clean Fresh.

Perličky Silan Perfume Pearls jsou zejména vhodné pro materiály, které se s aviváží nekamarádí. Díky technologii Micro-Pearls se vůně z perliček uvolňuje při každém pohybu a doprovázet vás bude během dlouhých 20 týdnů.

Předchozí článekUrologické problémy počas letných mesiacov
Další článekPro a proti hypotéky bez dokládání příjmů