V oblasti Malešic vzniká ojedinělý projekt rezidenčního bydlení Malešický háj, který si zaslouží pozornost všech toužících po luxusu i bydlení v soukromí se zelení v zádech. Metrostav Development se rozhodl cílit na zájemce, kteří si chtějí připlatit za minimalistickou architekturu i funkční dispozice a vybavení v nejvyšších standardech. Z celkem 107 bytových jednotek tak zbývá poslední několik, kam se mohou noví majitelé stěhovat už v prvním pololetí roku 2023.

Klid a zeleň bez dojíždění

Nikomu se nechce trávit dlouhé hodiny v kolonách při dojíždění za Prahu, aby si mohl o víkendech dopřát zeleň. Byty na Praze 10 jsou přímo v metropoli a na dosah lesa, který nabízí možnost projít se kdykoli po práci nebo po škole, k tomu je v okolí na rozdíl od satelitů veškerá infrastruktura včetně sociální a občanské vybavenosti. V blízkosti jsou školní zařízení, zdravotnické služby i obchodní možnosti. Navíc nabízí neskonale více volnočasového vyžití než vesnice ve středních Čechách.

Garsonky i penthousy

V rámci rezidenčního projektu Malešický háj se momentálně začíná hrubá stavba u pěti domů, ve kterých se nabízí 107 bytových jednotek. Byty v pražských Malešicích zahrnují garsoniéry s obytnou plochou přes 31 m² i penthousy 5+kk s rozsáhlou terasou a výměrou 139 m². Funkční dispozice navržené architektonickým studie Noxia nadto slibují maximální přísun denního světla, to vše ale se zárukou soukromí ve všech jednotkách.

Výbava v nejvyšším standardu

Ráj nepřipomíná jen samotná lokalita, ale také vybavení všech bytů, které jsou vybaveny izolačními trojskly s předokenními žaluziemi. Podlahy v obytných místnostech jsou z dýhy, která se nabízí v pěti různých dekorech. Koupelny a toalety se honosí velkoformátovými obklady a dlažbou opět s možností výběru pěti odstínů, vana je značky Kaldewai a použitá keramika naopak z nabídky katalogu Villeroy & Boch.

Předchozí článekAby vánoční výzdoba šla pěkně od ruky
Další článekGumové autokoberce ochrání interiér vozu před znečištěním po celou zimu