Jestliže udržujete pořádek ve vašem autě, určitě se neobejdete bez autokoberců. Ostatně, když máme pořádek na podlaze, ale i na palubovce, dbáme o vzhled sedadel, polstrování dveří, leštíme okna a podobně, v autě se cítíme mnohem lépe. Na zimu ale autokoberce vyměňte za jiné, nepromokavé.

Gumové autokoberce pro každý vůz

Jakmile napadne sníh a vystoupíte z auta, abyste si jej při návratu do vozu nepřinesli, museli byste se zout venku a boty dokonale oklepat. Sníh v podrážkách velmi dobře drží. Pokud nechcete sedět na sedadle s nohami ven a bouchat botami o sebe, pořiďte si gumové autokoberce. Jsou přesné, tvarované na míru s ohledem na výstupky v podlaze konkrétního typu a značky vozidla. Nejenže ochrání vaši podlahu v autě před vodou ze sněhu, ale i před znečištěním od bláta a dalších nečistot.

Některé gumové autokoberce se prodávají v sadách, jiné si můžete koupit samostatně, např. pro podlahu u řidiče. Kupříkladu sadu můžete koupit pro Audi A3 2003-2009 FRO. Podobně najdete označené i vámi poptávané zboží, jen s vaší značkou auta, rokem výroby a označením.

Gumové autokoberce jsou vyrobeny z kvalitního materiálu šetrného k životnímu prostředí. Vydrží vám sloužit spolehlivě a dlouho. Nechybí jim asi centimetrový okraj, abyste mohli vodu či znečištění vylít bez újmy okolní podlahy.

Nechte si vyrobit koberečky dle svého vkusu

Právě teď je ideální čas vyměnit klasické textilní autokoberce za jejich gumovou variantu. Už teď si můžete ale připravit nové koberečky na jaro.

Společnost vopi.cz dokonce nabízí konfigurátor pro přesné textilní koberce do auta. Najdete jej na webových stránkách https://www.vopi.cz/konf-koberecky/. Vyberete si značku a model vozu, materiál, případně můžete volit i barvu obšití, a firma vám je do pár dnů vyrobí na výrobní lince.

Udělejte si radost a kupte si praktické autokoberce. S těmi od vopi.cz budete jistě spokojeni.

Slevová karta Baumax Vám ušetří až 10% na celý sortiment.

Předchozí článekBydlení jako v ráji? Projekt Malešický háj nabízí poslední byty k prodeji!
Další článekLyžování v Rakousku baví malé i velké