Těšíte se na Vánoce a přemýšlíte, jak si co nejvíce usnadnit výrobu dekorace? Sáhněte po vteřinovém lepidlu, které ušetří vaše prsty i životní prostředí!

Není nad čirou radost z vlastní tvorby, která bude minimálně další měsíc zdobit vaše domovy, stolky, zdi, záclony i parapety. Variace vánočních věnců či betlémů, venkovní dekorace v podobě naaranžovaných truhlíků, ozdoby na stromek, dekorace na stolek, no zkrátka je zde opravdu hodně prostoru pro kreativní »řádění«.

Hitem letošních Vánoc je opět více návrat k přírodě. Umělým santům odzvonilo a naopak se cení například designové a přesto jednoduché papírové hvězdy, stromy i andílci, nebo obyčejná skořice, badyán, šišky a ručně dělané ozdoby.

Proto vás jistě potěsí, že pro přesné a krásné spoje už můžete použít i vteřinové lepidlo, které vám před ztvrdnutím dá prostor vyhrát si s tím, aby k sobě vše perfektně doléhalo. A zároveň díky práci právě s ním budete i šetřit životní prostředí!

Podívejte se na video  Každá oprava se počítá – Say Yes to Loctite – YouTube

Příkladem je Loctite Super Bond Pure Gel, který nemá takový ten charakteristický dráždivý zápach, neobsahuje rozpouštědla a navíc jeho vnější obal je vyrobený 100% bez plastů. Poskytuje více času na lepení. Takže bez stresu můžete lepit přesně i svisle. Nebojte po zatvrdnutí je spoj pevný a odolá nárazům či vodě.

Můžete na to jít zeleně a uvidíte, že ze zachraňování milovaných věcí nakonec budete mít opravdu radost. A stejně tak i planeta.

www.loctite-superbond.cz

Předchozí článekProč je italské jídlo tak oblíbené?
Další článekBydlení jako v ráji? Projekt Malešický háj nabízí poslední byty k prodeji!