Jdete si rádi zaběhat večer do parku nebo na lesní cestu. S oblibou berete další tréninkové dávky, přidáváte si kilometry a hodláte i nadále zlepšovat svou fyzickou kondici. Ve zdravém těle je zdravý duch, jak praví známé rčení, a právě běhání je nejoblíbenější sportovní aktivita pro tisíce Čechů. Chcete se přidat? Jak jednoduché, nepotřebujete hokejové vybavení, stačí jen speciální oblečení a obuv, která je k běhu přímo určená. Myslet se ale musí i na bezpečnost, zvláště pokud běháte brzy ráno nebo později večer. Nepodcenit osvětlení a zajistit si dodatečný zdroj světla pomůže například lehká čelovka.

Bezpečný sport a víceúčelové využití

Samozřejmě ji nemusíte mít u sebe jen při běžeckém tréninku, hodí se totiž pro tisíc a jednu další situaci. Čelovka na běhání pomůže vždy, když je nutné si na něco posvítit. Procházka, práce v kutilské dílně, houbaření nebo víkend na rybách, nápadů by se jistě našlo mnohem více. Vzít si ji můžete i na běžky, ale i procházku s pejskem. Na hlavě ji skoro nebudete cítit, je velmi lehká. A v neposlední řadě nabídne výkon, který od ní lze čekat. Pokud budete chtít změnit režim svitu, stačí malý pohyb ruky a je hotovo. Dosvit v řádu desítek metrů? Nebo naopak sázka na co nejdelší provoz? Záleží pouze na vás!

Snadné dobíjení a také voděodolnost

Nabijete ji za krátkou chvilku, nemusíte si dělat starosti. K dispozici jsou totiž hned dvě možnosti, a to akumulátor nebo klasické tužkové baterie, v závislosti na konkrétním modelu. Osvětlení při sportu, ale také voděodolnost, když vás překvapí dešťová přeháňka na procházce nebo tréninku v terénu. Je třeba myslet na všechno! Se svítilnou nemáte volné obě ruce, navíc je obvykle těžší. Záleží ale na osobních preferencích, jsou samozřejmě případy, kdy se může hodit více. Další informace k tématu hledejte na cel-tec.cz!

Předchozí článekVyměňte přecpané kapsy například za elegantní pánskou tašku přes rameno
Další článekPořiďte si zdravé a chutné přírodní doplňky pro sportovce