Jakmile chlap vyroste z klukovských let, dojde mu, že nacpané kapsy vším možným nevypadají příliš dobře. I když někteří muži mají stále pocit, že pokud se v jejich rukou objeví pánská taška,třeba manažerská pánská taška nebo pánská taška přes rameno, vstupují tak trochu na ženské území. Jenže tak to, pánové, opravdu není. S kvalitní pánskou taškou přichází váš prostor pro budování stylu. Nehledě k tomu, že to nejsou pouze hodinky, pánská kožená peněženka, pánský opasek a manžetové knoflíčky, které mohou ukazovat na váš status. Typ a kvalita pánské tašky, kterou berete do ruky, o vás prozradí naprosto vše. O tom, jak se vidíte, cítíte, jací jste. Tak o tom alespoň popřemýšlejte, než vyrazíte na modexastyl.cz.

Dámská kabelka a taška – důležitý arzenál každé ženy

Co se týká žen, u těch většinou přecpané kapsy nehrozí. Nemají totiž potřebu nosit u sebe kudličku, provázek, kousek křídy a další nezbytnosti jako předměty poslední záchrany. Na druhou stranu se neobejdou bez šminek, hřebenů na vlasy, intimních potřeb a dalších nezbytností, které by stejně do kapes nenacpaly. Pro ženy jsou tudíž dámské tašky – ať už kabelky přes rameno, kabelky do ruky, Crossbody kabelky, kabelky a tašky – Shopperky, dámské batohy, dámské batůžky – naprostou nezbytností.

Řeč těla a způsob, jaká nosíte svou kabelku či tašku

Možná jste slyšeli o tom, že povahové vlastnosti, nebo dokonce zlozvyky člověka se dají zjistit různými způsoby. Kromě jiného se dají vyčíst z řeči těla. U žen pak také podle způsobu, jakým drží či nosí svou dámskou tašku a kabelku. I když se na první pohled může zdát nošení většího počtu dámských tašek praktické, podle psychologů žena ověšená taškami působí unaveně, vyčerpaně a uspěchaně. Jako by žila ve věčném chaosu. Proto se rozhodně vyplatí mít pouze jednu kabelku například Crossbody kabelku, na zádech dámský batůžek. Až budete vybírat na modexastyl.cz, zaměřte se také na peněženky a klíčenky, pánské kožené peněženky apánské opasky.

Předchozí článek7 tipů pro kvalitní spánek
Další článekČelovka na běhání vás bude provázet při každém tréninku